Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 09:35:13

Виставка документальної фотографії “Прилуки – наш дім”

01.08.2012   16:09Агенцiя

Будь-яка праця, якщо в неї вкладено душу, не проходить марно: рано чи пізно старання винагороджуються

Вкотре переконуєшся в цьому, відвідавши виставку документальної фотографії “Прилуки – наш дім”, що триває в краєзнавчому музеї міста з 25 липня по 20 серпня.

– Тут представлено результат моєї чотирирічної праці, – говорить авторка світлин Олена Канавець із притаманною їй скромністю. 29 фотографій, розміщених у виставковому залі – лише крихітна частка творчого доробку Олени, яка рідко де з’являється без фотоапарата в руках.

Ідея виставки виникла кілька місяців тому, коли до фотомайстрині звернулася директор музею Тетяна Зоць щодо фотографій Юрія Коптєва для книги про видатних українців. У авторських архівах Олени назбиралося так багато знімків із різних заходів за участю мецената, що, можна сказати, вони просто просилися на виставку. І ось після друку в столиці великоформатні фотографії прикрасили спершу фойє Будинку культури нашого міста під час урочистостей до ювілею славетного земляка, а потім і зал краєзнавчого музею.

– Юрій Вікторович часто говорить, що Прилуки – наш дім, і в ньому треба наводити порядок, – пояснює походження назви виставки Олена Канавець.

Але було б великою помилкою вважати, що на світлинах зафіксований лише Юрій Коптєв у різноманітних ракурсах. Фото розташовані в хронологічному порядку, тому, пройшовши по колу, кожен відвідувач виставки може побачити моменти епохальних змін у житті міста Прилуки. Чіткий і разом з тим високохудожній стиль авторки дозволяє порівняти ті чи інші міські території в різні періоди та пори року, відчути магічну силу фотооб’єктива. Присутні на виставці як пейзажна, так і репортажна зйомка, а також дві фотографії Прилук тридцятирічної давнини, зроблені батьком Олени, відомим фотохудожником Володимиром Канавцем.

Олександр Бойко, "Град Прилуки"

Останні новини Чернігівщини

Розпочався прийом робіт на конкурс серед журналістів «Україна олімпійська»

Розпочався прийом робіт на конкурс серед журналістів «Україна олімпійська» 09:08

Вже 21-й рік поспіль Національний олімпійський комітет України проводить Всеукраїнський конкурс серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», який за ці роки став популярним та престижним.

Поїздки між областями: штраф за відсутність документів про щеплення або тесту на COVID-19  платитимуть пасажири

Поїздки між областями: штраф за відсутність документів про щеплення або тесту на COVID-19 платитимуть пасажири 09:04

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

 Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області

Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області 09:00

У Міжнародному виставковому центрі столиці 23 жовтня відбулася традиційна зустріч уродженців Придесення на конференції Товариства «Чернігівське земляцтво», приуроченій до 25-ї річниці утворення організації.

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу 08:55

Торфовидобувники Смолинського торфозаводу розпочали розробку нового торфородовища. Наразі на болоті працює фреза, яка готує землі до нового сезону.

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна 08:50

24.10.2021 Деснянською спеціалізованою прокуратурою Центрального регіону України отримано інформацію з однієї з військових частин, яка дислокована на Київщині, про загибель військовослужбовця цієї військової частини, 1997 р.н., уродженця м. Павлоград, Дніпропетровської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини