Депутати обласної ради "впустили" в область 3 приватні нафтовидобувні компанії. Навіщо? ВІДЕО
Депутати обласної ради дозволили державній компанії «Укргазвидобування» займатись дослідженням нафтогазоносних надр на Чернігівщині, а вже на цій сесії дали зелене світло на такі ж роботи 3 приватним компаніям.
Депутат обласної ради та за сумісництвом колишній очільник області Валерій Куліч заявив, що подані на розгляд депутатів ці проекти рішень порушують діючий регламент.
Крім того, зазначив Куліч, жодна з цих видобувних підприємств не підписало соціальних договорів з селищними радами, на території яких відбуватиметься вивчення. Та нового очільника області така інформація не збентежила.
Не зважаючи на аргументи, близько 30 обранців підтримали ці рішення.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.