Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:03:13

Станіслав Прокопенко: "Юний хімік" працюватиме!

31.07.2012   09:53Агенцiя

Проблема дитячого оздоровчого табору "Юний хімік", що розташований у місті Седнів Чернігівського району - вирішена!

Після того, як до першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації, депутата Чернігівської обласної ради Станіслава Прокопенка звернулися мешканці Чернігова з проханням вирішити проблему табору, над яким нависла загроза закриття - були виділені кошти і проведено ремонт приміщень. Найближчим часом до табору вже заїжджатимуть діти. І хоча для усіх таборів області це буде вже третя зміна, для "Юного хіміка" у цьому році вона стане першою. І, будемо сподіватись - не останньою…

Нагадаємо:
Дитячий оздоровчій табір "Юний хімік" належить профспілкам Чернігівського підприємства "Хімволокно". Оскільки на підприємстві "Хімволокно" склалися економічні труднощі, відомчій табір "Юний хімік" цього року не відкрився. На початку липня мешканці Чернігова звернулися по допомогу до Станіслава Прокопенка. Ремонтні роботи було виконано в найкоротший термін. За словами голови Чернігівської районної ради Михайла Литвина зараз тривають перемовини з керівництвом підприємства про те, щоб згодом табір передати у комунальну власність. Це стане запорукою його стабільної праці у майбутньому.

Тетяна Шевченко

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини