Наша основна мета - конструктивна співпраця
Саме на цьому наголосив голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник під час зустрічі з членами Штабу національного спротиву в області, партії «Правий сектор», обласного осередку партії «Національний корпус» та інших національно-патріотичних організацій.
Декілька днів тому голова ОДА пообіцяв представникам національно-патріотичних партій та громадських організацій провести з ними окрему зустріч. Сьогодні, 13 грудня, вона відбулася у приміщенні обласної державної адміністрації.
Під час зустрічі Ігор Бизган, радник голови ОДА та член ради ветеранів АТО, акцентував на загрозах в інформаційній сфері області й на тому, що прикордонні райони Чернігівщини практично не захищені від впливу російської пропаганди.
Голова ОДА підтримав його та наголосив, що ця проблематика існує протягом тривалого часу та потребує якнайшвидшого вирішення.
Відповідаючи на питання щодо кадрових призначень керівник ОДА підкреслив, що основним критерієм при відборі кадрів є професійна компетентність та патріотизм.
Усі суперечки навколо призначення деяких позаштатних радників мають маніпулятивний характер та розраховані на підняття напруги в суспільстві.
Це є неприпустимим в умовах воєнного стану, що діє на території області, та постійної загрози агресії з боку сусідньої держави. У цій непростій ситуації тільки спільна конструктивна праця для розвитку та захисту регіону варта уваги, підкреслив Олександр Мисник.
Голова ОДА та представники партій і громадськості домовилися про продовження діалогу та напрацювання на його основі спільного плану дій.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.