Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 20:46:14

На Чернігівщині 70% білбордів зайняті рекламою потенційних кандидатів в Президенти

11.12.2018   08:43Агенцiя

За листопад спостерігачі ОПОРИ зафіксували зростання кількості рекламних щитів потенційних кандидатів в Президенти України на 10%. Загалом в області з 450 білбордів 310 містять іміджеву рекламу.

Щотижня в Чернігові зростає кількість щитів зі слоганами-обіцянками ймовірних кандидатів в Президенти України.  За візуальною оцінкою спостерігачів, найбільше в області представлена реклама Петра Порошенко, Юлії Тимошенко, Олега Ляшко, Арсена Яценюка таЄвгенія Мураєва. На цьому  тижні до них додалися білборди  Іллі Киви та Сергія Капліна.

Як зазначає координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області Наталія Висіканець, витрати на ці заходи не включаються до офіційної фінансової звітності кандидатів. А завчасна агітаційна діяльність створює неконкурентні умови для інших кандидатів.

Нагадаємо, згідно із частиною 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини