Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 09:34:11

До Гончарівської ОТГ приєднуються громади трьох сіл

13.11.2018   12:31

Територіальні громади сіл Слабинської сільської ради Чернігівського району (Слабина, Мажугівки та Якубівки) приєднуються до Гончарівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Відповідне розпорядження підписала сьогодні виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Гончарівської селищної ради та Слабинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34

З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.

28 липня: цей день в Україні і світі 07:58

День 1615 Російська агресія - Day 1615 Russian aggression

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини