Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 21:03:24

Нотаріус Олександр Красногор став академіком

17.10.2018   10:07Агенцiя

Кандидата юридичних наук, доктора філософії у галузі права, голову просвітницької громадської організації «Асоціація правознавців Чернігова», нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу, старшого викладача Академії державної пенітенціарної служби Олександра Красногора нещодавно обрано академіком Академії Українського нотаріату.

Диплом Олександрові вручив заслужений юрист  України, професор, кандидат юридичних наук, президент всеукраїнської громадської організації «Академія нотаріату України»  Володимир Черниш під час круглого столу  за темою «Місце нотаріату в системі правових структур України».

Почесного звання Олександр Красногор удостоєний за професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного нотаріату і активну участь у реформуванні галузі та  наукову діяльність.

ПЕРШИЙ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ


Згідно зі статутом ВГО «Академія нотаріату України»  на добровільних засадах об’єднує громадян з метою сприяння розвитку нотаріату в Україні як складової правової реформи в державі, задоволення та захисту законних  соціальних, економічних та творчих  інтересів своїх членів. Також сприяє підвищенню ролі нотаріату в умовах формування в Україні ринкових відносин і  престижу професії нотаріуса. Заснована ця громадська організація юридичною елітою країни і діє відповідно до меморандуму із Міністерством юстиції України.

За десятиліття діяльності академіками обрано лише троє правників.  Олександр Красногор першим  ( і поки що єдиним) на Чернігівщині ( дев’ятим в Україні)  удостоєний такої честі. Цьому передували його постійна викладацька діяльність, захист дисертації з актуальної теми «Адміністративно – правовий захист прав і законних інтересів нотаріусів в Україні», публікація наукових  статей з історії нотаріату, просвітницька робота ( зокрема,  проведення й організація  семінарів та інших навчальних заходів, круглих столів), авторитет серед колег і висока якість нотаріальних послуг. У середньому щорічно Олександр як приватний нотаріус здійснює 3- 5 тисяч нотаріальних дій. І це досить вагомі результати.«ЗАСВІДЧУЄМО ВОЛЮ ГРОМАДЯН»

Як розповів при зустрічі Олександр Красногор, перші уроки професійної етики  майже чверть століття тому він отримав на старті трудової діяльності від досвідченого юриста Петра Шарая, тодішнього завідувача Новгород – Сіверської державної нотаріальної контори.

-Щоранку, йдучи пішки на роботу, Петро Павлович встигав проконсультувати з десяток містян. Вони перестрівали його на вулиці й  запросто зверталися за допомогою і просили поради, - згадував Олександр. – Два роки  нашої спільної праці стали не лише моїм першим досвідом у нотаріаті, але й засвоєнням головної місії нотаріату – служити людям, засвідчувати їх волю у правовому полі, бути нейтральним, здійснюючи ті чи інші нотаріальні дії.

Мудрими настановами вчителя, десятьма заповідями давнього  латинського нотаріату, суть яких діяти від імені держави в інтересах людей, засадами професійної етики Олександр керується в повсякденній роботі. 

Верховенство права в усіх діях, індивідуальний підхід до клієнтів і  баланс їх інтересів, гнучка цінова політика,  надання безкоштовних нотаріальних послуг учасникам АТО,  добровольцям та членам їх сімей ( за винятком загальнообов’язкових державних  платежів, мита та зборів за вчинення нотаріальних дій), довіра громадян  - складові авторитету й професійного успіху Олександра Красногора.

Ольга Чернякова
Фото Марії Домашенко і Віктора Кошмала
 

Останні новини Чернігівщини

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Хто придбає частку Ічнянського комбінату? 14:06

АМКУ дал добро Астионам на покупку Ичнянского комбината