Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:20:48

Продовження пленарного засідання 43-ї сесії Ніжинської міської ради

29.09.2018   10:42

28 вересня у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради продовжилось пленарне засідання 43-ї сесії Ніжинської міської ради.

На початку засідання зареєструвалось 26 депутатів міської ради сьомого скликання.

Також були присутні секретар міського голови Валерій Салогуб, Перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступники міського голови з питань виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко та Сергій Дзюба, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

На початку пленарного засідання міський голова Анатолій Лінник привітав депутата Ніжинської міської ради Юрія Галату з ювілеєм та оголосив подяку за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвитку територіальної громади та розбудові міста.

На сесії розглянули земельні питання. Досить дискусійно розглядали проект рішення «Про залучення кредиту НЕФКО», розроблений з метою фінансування та реалізації інвестиційного проекту «Заходи з енергоефективності в м. Ніжині» (комплексна термомодернізація Ніжинської ЗОШ I-III ст. №10) в рамках програми Енергоефективності НЕФКО та здійснення зовнішнього місцевого запозичення у розмірі 12 400 000,00 грн. (дванадцять мільйонів чотириста тисяч гривень 00 коп.), шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на зазначених умовах. Рішення прийнято.

В засіданні 43-ї сесії Ніжинської міської ради VII  скликання була оголошена перерва. Анатолій Лінник наголосив, що продовження роботи сесії заплановано на  2 жовтня, початок о 10-00 годині.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини