Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 22:41:33

П’ять «днів народження» за два дні

18.07.2012   16:22Агенцiя

Аж п’ять сіл Чернігівського району відзначали цими вихідними свої «дні народження».

День села для мешканців територіальної громади — це ніби спільний для усіх день народження. Особливим таке свято стає, коли громаді є чим пишатися, а для Пісок Чернігівського району День села саме такий, адже вони славляться своїми трудовими і культурними традиціями, тож вітати пісківчан приїхало чимало гостей. До їх зустрічі господарі почали готуватися з самісінького ранку: зварили куліш та підготували власну концертну програму.

Місцевий будинок культури, який може похвалитися не лише чималою кількістю організованих свят, а й місцевим хоровим колективом, котрий восени складатиме атестаційні екзамени на звання народного, отримав до свята музичний центр. Ще одним приємним сюрпризом для територіальної громади став концерт артистів обласного філармонійного центру, організований за сприяння першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка.

Одночасно з пісківчанами День села святкувала і Краснянська територіальна громада. Чималенький населений пункт, який нараховує 650 жителів, не обійшла увагою і районна влада. Найбільше радості принесло свято Краснянському відділенню зв’язку, котре отримало таки омріяний велосипед. Омріяний, бо місцеві поштарки обслуговують одразу три села – Красне, Золотнику та Скорінець. Тендітним жіночкам регулярно доводиться тягати важенні сумки з листами, газетами та пенсіями, тож залізний кінь значно полегшить їм життя.

Всі жителі села Жукотки Чернігівського району – від найстарших до наймолодших – зібралися у клубі, аби поспілкуватися та привітати один одного з Днем села. Звичайно ж, у кожної господині є чим похвалитися. Так і жукоткінські панянки створили виставку свого рукоділля, аби гості свята і односельчани знали своїх майстринь. А гості в свою чергу приїхали не з пустими руками: так, найбільшим подарунком для всього села стали фельдшерська сумка та велосипед, які були передані місцевому ФАПу.

Надвечір на святкування дня народження села зібралися і мешканці Старого Білоуса та Павлівки. Молодь та поважні старожили активно брали участь у святковому ярмарку. А гості свята подарували сільській раді бензомотокосарку, яка послужить гарну службу у справі благоустрою Старого Білоуса, окрім того, незабаром, за сприяння першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка, сільська рада отримає 350 тисяч гривень на ремонт комунальних доріг.

Завершився святковий день концертною програмою, яка не залишила байдужим жодного учасника дійства, а довершилося свято яскравим феєрверком у нічному небі.

 

За інформацією ОДТРК "Сівер-центр"

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.