Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 04:03:43

УДАР має списки мажоритарників-дублерів на Чернігівщині?

17.07.2012   17:38Агенцiя

Про це заявив під час представлення потенційних кандидатів-мажоритарників голова Чернігівської обласної партії Сергій Аверченко. При цьому нинішній список партія вже передала на перевірку Руху ЧЕСНО.

До нього увійшли телеведуча Олена Попова, два лікарі Іван Осадців та Наталія Новикова, три підприємця – Леонід Неживий, Віталій Кубрак та Ігор Курган.

І хоча кандидатури цих людей були оприлюднені, але до них все одно ще всюди приєднується прикметник «потенційний». Чого чекають? Невідомо. Але «дублерів» все одно готують, бо раптом хтось виявиться неЧЕСНИм. І терміново потрібно буде міняти кандидатів. 

Виникає питання  чи УДАР на Чернігівщині не має взагалі людського ресурсу чи всі інші кандидатури не відповідають принципам порядності та моральності, на чому постійно наголошував голова обласної організації.

По мажоритарним округам Чернігівщини про Віталія Кличка та партію будуть розповідати прості мешканці Чернігівської області. А ні Юрій Тарасовець, який свого часу заявляв про готовність іти по 206 округу, ні Сергій Аверченко на таку роботи в даний момент не претендують. Певно свої кандидатури вони записали до загального списку.

І ще одне. Слухаючи потенційних кандидатів-ударників постійно виникало питання, як ці люди збираються боротися за перемогу?  І чи не слугують вони прикриттям для другого ешелону «потенційних», які тихенько та швиденько будуть включені у боротьбу з моменту реєстрації?

Марічка Свєтікова

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».