Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 21:39:50

Батуринська, Козелецька та Любецька громади розпочали обговорення своїх стратегій розвитку

04.09.2018   16:20Агенцiя

У вересні жителі Батуринської, Козелецької та Любецької територіальних громад обговорюватимуть проекти стратегій розвитку. Ці документи оприлюднюються на сайтах відповідних рад.

Протягом останніх місяців ці три громади спільно з експертами Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», працювали над розробкою проектів власних стратегій розвитку.
Вони спираються на дослідження соціально-економічного стану громад та результати роботи робочих груп – представників громадськості та фахівців. «Проекти стратегій – не академічні документи, а узагальнення думок мешканців громади про її сьогодення, бачення майбутнього та зрозумілі й посильні кроки для досягнення поставлених цілей», - підкреслив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС.

В документах мова йде про плани на довгострокову перспективу, а саме до 2027 року: що, де і за які гроші будуватиметься, що ремонтуватиметься, як стимулюватиметься розвиток підприємництва та увага інвесторів, яка комунальна техніка закуповуватиметься, що робитиметься для освіти, культури, охорони здоров`я, туризму, благоустрою, як виглядатиме співпраця з молоддю, різноманітними громадськими організаціями, організація соціального захисту та багато чого іншого.

Стратегії дозволять громадам не лише реагувати на виклики сьогодення, а й бачити на кілька років наперед, отже, розраховувати свої сили, місцеві ресурси, концентрувати їх на визначених напрямах та поступово, крок за кроком, наближатися до поставлених цілей. Вони – необхідний аргумент для залучення зовнішніх ресурсів для розвитку. Наявність  такого  плану – одна з ключових умов для середнього та великого бізнесу, а також міжнародних донорів. Зрештою, звідкись вони мають отримати інформацію про громади, стратегія як комплексний документ – дуже зручний спосіб. Але головне інше – за допомогою стратегій нові територіальні спільноти власними руками малими кроками створюють громади, про які мріють.    


Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини