Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:17:35

Виступ Владислава Атрошенко під час діалогової зустрічі "Влада та бізнес". ВІДЕО

30.08.2018   17:06Агенцiя

Чернігівський міський голова озвучив питання взаємодії центральної влади, з одного боку, та Чернігова та Чернігівської області, з іншого.

На його думку, в Україні склалась тенденція, коли політичні рішення превалюють над економічними. Через це страждають підприємства міста та області. Яскрава ілюстрація цього: втрачені можливості заводу «ЧеЗаРа», частково – фабрики технічних паперів з Корюківки, зруйнована логістика. Приклад же розвинутих країн, тих же США, показує: саме економіка визначає формат політичних рішень.

Владислав Атрошенко поставив присутнім запитання: "Існують справедливі запитання до «Укрзалізниці»: чому нові маршрути до Білорусі та країн Балтії обходять Чернігів, а експортні шляхи державна компанія прокладає іншими областями?".

У нього є і зауваження і до розподілу державних коштів. Наприклад, цьогорічне фінансування через ДФРР. Чернігівська область на останньому місці по розміру фінансуванню – і по загальній сумі, і у середньому розрахунку на 1 жителя. Прошу елементарного: рівного та об’єктивного підходу центральної влади по розподілу державних ресурсів по областям.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

14 травня - День танцю маленьких каченят

14 травня - День танцю маленьких каченят 06:58

Він популярний на всіх континентах.

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

Виявлено 87 нових випадків COVID-19 20:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 травня в області зафіксовано 87 нових випадків COVID-19.