Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 14:15:27

Партія регіонів – партія розвитку!

16.07.2012   17:35Агенцiя

Потенціал політичної сили передусім визначають люди, об’єднані під її знаменами. Варто було побувати на 18-й конференції Чернігівської обласної організації Партії регіонів, щоб вкотре пересвідчитися – провладна партія залишається безумовним лідером – і в Україні, і на Придесенні.

Скільки відомих та шанованих людей водночас зібралися у залі! Тут – і народні депутати, і очільники області та районів, керівники великих промислових і сільськогосподарських підприємств, знані фахівці – медики, освітяни, соціальні працівники, діячі культури, ветерани, лідери молодіжних громадських організацій… Взагалі ж, обласна партійна організація налічує майже 25 тисяч осіб і понад 4 тисячі з них – депутати місцевих органів влади!

Партійці обговорювали основні завдання: належно підготуватися і гідно провести виборчу кампанію до Верховної Ради. Власне, все, що відбувалося, можна озвучити одним містким словом – перемога. Партія регіонів налаштована переконливо перемогти, сформувати потужну, парламентську більшість, здатну злагоджено й ефективно співпрацювати з чинним Президентом та урядом, і таким чином забезпечити подальше соціально-економічне відродження України, істотне покращення життя громадян. Тож стратегія у «регіоналів» незмінна – жодних нереальних обіцянок і пустопорожніх фраз. Найкраще слово – це діло, тому треба робити добро та служити людям! Просто і зрозуміло.

Взагалі, у світі не існує такої країни, де б народ обожнював владу. Нам завжди хочеться чогось кращого, ідеальнішого. Однак Партії регіонів є з чим іти до співвітчизників. Як переконливо відзначили у своїх виступах на конференції голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, очільник обласної партійної організації, народний депутат України Григорій Маньковський, керівник чернігівської міської парторганізації, депутат Чернігівської міськради Ігор Москаленко, на Придесенні прокладаються газопроводи, ремонтуються дороги, зводиться житло, відбудовуються школи та лікарні. Якісно змінилась виробнича структура агропромислового сектору, про що свідчать досягнення рекордних для області врожаїв зернових. Успішно виконуються соціальні ініціативи Президента: створюються нові робочі місця, збільшуються пенсії, реальну турботу влади відчувають багатодітні, інваліди, чорнобильці. За підсумками першого кварталу цього року Чернігівщина увійшла до десятки найкращих областей України (посіла почесне дев’яте місце) – так оцінили вагомі здобутки Придесення у Кабінеті міністрів України.

Високо оцінили роботу місцевої влади та обласної партійної організації і народні депутати України – перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак та радник Президента Михайло Чечетов (який, зокрема, відзначив завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу – найкрупнішої школи України в сільській місцевості).

Учасники конференції обрали делегатів на XIV з’їзд партії. Настрій у всіх був піднесений: найвпливовішій політичній силі нашої держави – Партії регіонів – виповнюється 15 років. Нинішня влада демонструє впевненість, послідовність і стабільність, тому все більше людей довіряють їй своє майбутнє.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=180

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини