Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 21:58:03

Сміття з інших регіонів на Козелеччині не буде

19.07.2018   09:42

На засіданні виконавчого комітету Козелецької селищної ради прийнято рішення заборонити ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» приймати на полігон тверді побутові відходи з інших регіонів та рекомендували у термін до 3 серпня розірвати усі наявні договори про приймання сміття з-за меж Чернігівської області.

А до цього часу селищна рада развернулася до дирекції еко-сервісу з проханням зменшити обсяги прийому сміття. У разі не виконання рішення виконкому КП «Архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро» розірве договір про надання послуг по виробничо-технічному обслуговуванню полігону розміщення твердих, рідких побутових та промислових відходів з ТОВ «Еко-Сервіс Козелець».

Проблема ця набагато ширша, ніж обмеження приймання сміття, тому і підхід до вирішення повинен бути комплексним: це не лише обмеження приймання твердих побутових відходів з інших областей, а й вирішення питання із сортуванням та будівництва переробного комплексу, утримання полігону у належному стані та ін.

Саме над цими питаннями селищна рада системно працювала останні кілька місяців. Нами було створено робочу групу, вивчались документи, проблема обговорювалось на виконкомі та сесії селищної ради, проводились робочі зустрічі.

 

Козелецька селищна рада

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.