Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 10:08:49

Тренінг “Кампанія адвокасі: план дій”

31.10.2011   15:39Агенцiя

10-11 листопада року у м. Чернігів відбудеться тренінг „Кампанія адвокасі: план дій” у рамках проекту Інституту розвитку глобального суспільства “Впроваджуємо зміни громадою”.

До участі запрошуються представники регіональних закладів культури, активісти громади та громадських організацій, ініціативних груп, керівники та депутати місцевих рад з Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей (не більше двох осіб від організації).
Тренінг спрямований на підвищення компетенції та покращення знань у сфері представлення інтересів та захисту прав населення (адвокасі), на пошук нових, інноваційних форм співпраці будинків культури з громадою та вирішення її актуальних проблем.

Мета тренінгу: надати знання і розвинути навички учасників щодо ефективних практик та підходів до розробки та впровадження кампаній адвокасі задля підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Завдання тренінгу:
- Надати учасникам інформацію про поняття громади, роль ОГС та громади в діяльності
по просуванню та представленню інтересів
- Систематизувати досвід ОГС з проведення кампаній адвокасі
- Ознайомити учасників з теоретичними засадами кампаній адвокасі
- Розвинути навички учасників щодо планування та реалізації ефективних кампаній адвокасі

Участь у тренінгу є безкоштовною.
Учасникам тренінгу буде компенсовано вартість проїзду до та з місця проведення тренінгу за наявності квитків (автобусом чи потягом (не вище купе), а також буде забезпечене харчування та проживання в готелі.

Кількість учасників тренінгу обмежена, тому відбір учасників буде здійснюватися за конкурсом анкет, а також по мірі їх надходження та заповнення місць.

Ваша участь у тренінгу буде підтверджена організаторами електронною поштою або по телефону. Детальніше про місце проведення тренінгу та схему проїзду буде повідомлено пізніше.

Контактна інформація

З питань логістики (поселення, відшкодування проїзду, харчування) та інших організаційних запитів просимо звертатися до Влер’яна Хуснутдінова, керівника тренінгових програм проекту “Впроваджуємо зміни громадою” (моб. тел.: + 38 0 66 170-49-57, + 38 0 96 827-07-49 e-mail: valery_bek@mail.ru).
Зверніть увагу, що робочі години тренінгу з 10.00 до 18.00.
Анкети просимо надсилати на електронну пошту ngo_irgo@mail.ru або факсом 0 44 456-02-11 не пізніше 5 листопада 2011 (у темі листа зазначити “Анкета на тренінг”). Результати конкурсу анкет будуть повідомлені до 17.00, 7 листопада 2011.
 

Останні новини Чернігівщини

Увага! Антитерористичні навчання

Увага! Антитерористичні навчання 09:21

24 червня Антитерористичний центр при Службі безпеки України в Чернігівської області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки 09:09

За дорученням керівника Чернігівської обласної прокуратури прокурором у кримінальному провадженні вручено письмове повідомлення про підозру 59-річному колишньому сільському голові у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини