Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 14:34:48

У російській армії з'явився "гвардійський Ніжинський" полк

02.07.2018   16:58Агенцiя

Президент Росії Володимир Путін підписав укази про присвоєння почесних найменувань ряду частин російської армії, зокрема, іменами українських міст Житомира, Ніжина і Львова.

Про це повідомили у прес-службі Кремля.

У документах зазначено, що укази підписано 30 червня «з метою збереження славних військових історичних традицій, виховання військовослужбовців у дусі відданості Батьківщині та вірності військовому обов'язку».

Зокрема, 6-й танковий полк російської армії тепер має почесне найменування «гвардійський Львівський», 68-й танковий полк - «гвардійський Житомирсько-Берлінський», 163-й танковий полк - «гвардійський Ніжинський».

Деякі російські військові частини отримали назви російських міст і міст інших країн: 90-а гвардійська танкова Вітебсько-Новгородська дивізія, 856-й гвардійський самохідний артилерійський Кобринський полк, 102-й механізований Слонімсько-Померанський полк, 381-й гвардійський артилерійський Варшавський полк.

Крім того, 400-й самохідний артилерійський полк отримав почесне найменування «Трансільванський», 144-я мотострілецька дивізія стала гвардійською Єльнинською, 150-я мотострілецька дивізія - Ідрицько-Берлінською, а 933-й зенітний ракетний полк - Верхньодніпровським.


https://www.unian.ua/world/10171541-lviv-nizhin-zhitomir-putin-prisvojiv-chastinam-rosiyskoji-armiji-imena-ukrajinskih-mist.html

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.