Розпочала свою роботу 32-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання
Сьогодні, 22 червня, розпочала свою роботу 32-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання.
Під час затвердження порядку денного сесії депутати включили 5 додаткових питань, зокрема:
1- Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VІІ – 18 «Про надання пільг зі сплати земельного податку» у 2018 році» зі змінами та доповненнями.
2- Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова погруддя Коцюбинського М.М.
3- Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Міністра закордонних справ України щодо звільнення Олега Сенцова.
4- Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо розгляду та прийняття Виборчого процесу.
5- Про звернення Чернігівської міської ради щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення.
Також депутати проголосували за виключення з порядку денного питання № 14 – Про затвердження Положення про управління капітального будівництва Чернігівської міської ради у новій редакції.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.