Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 10:16:07

Всі кандидати від Чернігівщини зібрані на одній карті

09.07.2012   12:15Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” запустив карту виборчих округів Чернігівської області.

Чернігівська область

Чернігівська область

Наразі на карті розміщується інформація про виборчі округи Чернігівської області, також профілі потенційних кандидатів містять їх біографії та інформацію про особливості виборчої кампанії. Переглянути карту можна на сайті "Ініціативи":"ПіК: Події і коментарі"

Карта буде постійно поновлюватися новою інформацією.

Так, з офіційним стартом виборчої кампанії з’являться інформація про окружні та дільничні виборчі комісії, декларації кандидатів, їх офіційні виборчі програми, зафіксовані випадки порушень виборчого законодавства, інформація від громадського руху ЧЕСНО щодо відповідності кандидата критеріям доброчесності.

Також профіль кожного кандидата буде наповнюватися оперативною інформацію за наслідками довготермінового спостереження ЧОЦ “Ініціатива” .

Карта виборчих округів Чернігівщини, розміщена на головній сторінці сайту ПіК: події і коментарі, має на меті допомоги виборцями знайти в одному місці об’єктивну і неупереджену інформацію про кандидатів на Чернігівщині та зорієнтуватись у виборчому процесі в кожному з округів.

Також ЧОЦ “Ініціатива” звертається до потенційних кандидатів, виборчих штабів, політичних і громадських сил з пропозицією спільними зусиллями наповнювати карту виборчих округів – надсилайте свою інформацію на електронну скриньку centre.initiative@gmail.com, або телефонуйте (063) 4785562.

Карта виборчих округів Чернігівської області булу створена ЧОЦ “Ініціатива” в рамках проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”. Проект виконується за фінансування Посольства США в Україні та є незалежним і не підтримує жодного кандидата чи партію

ГО "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.