Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 07:01:28

Всі кандидати від Чернігівщини зібрані на одній карті

09.07.2012   12:15Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” запустив карту виборчих округів Чернігівської області.

Чернігівська область

Чернігівська область

Наразі на карті розміщується інформація про виборчі округи Чернігівської області, також профілі потенційних кандидатів містять їх біографії та інформацію про особливості виборчої кампанії. Переглянути карту можна на сайті "Ініціативи":"ПіК: Події і коментарі"

Карта буде постійно поновлюватися новою інформацією.

Так, з офіційним стартом виборчої кампанії з’являться інформація про окружні та дільничні виборчі комісії, декларації кандидатів, їх офіційні виборчі програми, зафіксовані випадки порушень виборчого законодавства, інформація від громадського руху ЧЕСНО щодо відповідності кандидата критеріям доброчесності.

Також профіль кожного кандидата буде наповнюватися оперативною інформацію за наслідками довготермінового спостереження ЧОЦ “Ініціатива” .

Карта виборчих округів Чернігівщини, розміщена на головній сторінці сайту ПіК: події і коментарі, має на меті допомоги виборцями знайти в одному місці об’єктивну і неупереджену інформацію про кандидатів на Чернігівщині та зорієнтуватись у виборчому процесі в кожному з округів.

Також ЧОЦ “Ініціатива” звертається до потенційних кандидатів, виборчих штабів, політичних і громадських сил з пропозицією спільними зусиллями наповнювати карту виборчих округів – надсилайте свою інформацію на електронну скриньку centre.initiative@gmail.com, або телефонуйте (063) 4785562.

Карта виборчих округів Чернігівської області булу створена ЧОЦ “Ініціатива” в рамках проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”. Проект виконується за фінансування Посольства США в Україні та є незалежним і не підтримує жодного кандидата чи партію

ГО "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини