Відбулося восьме засідання Громадської ради
19 червня відбулося восьме засідання Громадської ради. У порядку денному — низка питань, що стосувалися різних аспектів життя Чернігівщини.
Передовсім громадськість наполягала на активізації роботи обласної влади стосовно включення пам’яток Чернігівщини до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, щоб відповідний Центр ЮНЕСКО ще у поточному році встиг розглянути заявку Чернігова.
Гостру дискусію викликало наступне питання — створення в області «Центру реабілітації учасників АТО». Попри вжиті владою заходи щодо реабілітації учасників АТО, про що доповідали керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, проблема залишається гострою і потребує нестандартних комплексних підходів. Тому громадські активісти запропонували обласній владі створити спільну робочу групу, яка б досконально вивчила можливості, перспективи та концепцію створення такого Центру в області.
За ініціативою комітету інформації та комунікації Громадської ради, вирішено звернутися до народних депутатів України, Міністерства інформаційної політики, громадськості з пропозицією внесення змін до законодавства, які б спростили процедуру надання дозволів на теле- і радіомовлення у прикордонних районах Чернігівської, Сумської, Харківської та Одеської областей.
Ще одна пропозиція громадськості стосувалася забезпечення інвалідів, соціально-незахищених верств населення безкоштовним діагностичним обстеженням на комп’ютерному томографі. Вирішено звернутися з цього питання до депутатів обласної ради, облдержадміністрації з проханням виділити кошти з обласного бюджету на ремонт томографа.
Члени Громадської ради, які ще чотири роки тому звернули увагу на відсутність системи очищення і знезараження стоків у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері, підтримали пропозицію про необхідність спорудження такої системи та виділення на неї коштів з обласного бюджету.
Участь у засіданні Громадської ради взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.