Чернігівська ОДА відпрацьовує організацію тероборони - в межах своїх повноважень
У рамках проведення тактичних навчань «Північна фортеця-2018», що нині тривають на теренах області 19 червня відбулися збори керівного складу територіальної оборони — голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, координовані головою обласної держаної адміністрації Валерієм Кулічем.
Крім того, очільник виконавчої влади в області знайомився з умовами побуту резервістів, відвідав пункт прийому особового складу оперативного резерву. А голови РДА скористалися можливістю поспілкуватися з резервістами, призваними з районів області.
Керівники територіальної оброни переконалися, що для перебування і виконання резервістами поставлених завдань створено належні умови.
Оперативне командування «Північ» спільно з 119-ю окремою бригадою територіальної оборони організувало для керівного складу навчальні заходи з окремих практичних аспектів оброни.
Довідково
Відповідно до рішення голови Чернігівської ОДА, у навчаннях «Північна фортеця-2018» беруть участь військовозобов’язані державні службовці, які працюють у структурних підрозділах і апараті обласної державної адміністрації, районних державних адміністраціях.
Тактичні навчання «Північна фортеця-2018» триватимуть до 27 червня. Їх учасники відпрацьовують застосування підрозділів територіальної оборони за основними завданнями: прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та в лісі. Такі навчання організовані з використанням досвіду застосування військових частин (підрозділів) територіальної оборони країн Балтії та скандинавських країн.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.