Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 00:20:53

ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби звернулося до суду з заявою про стягнення боргу з розрахункових рахунків боржника

09.07.2012   07:18

З метою забезпечення стабільного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів, дотримання паритету інтересів держави і платників податків ДПІ у м. Чернігові ДПС проводить заходи щодо погашення податкового боргу фінансово активних та бюджетонаповнюючих платників податків - боржників.

Станом на 05.08.2011р. податковий борг у Ремонтно-будівельного товариства становив 2459,05 грн. по земельному податку та мав постійну тенденцію росту.

ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби звернулося до суду з заявою про стягнення боргу з розрахункових рахунків боржника.

Станом на дату розгляду матеріалів у суді борг становив 12546,24 грн.

У лютому суд прийняв рішення про стягнення боргу з розрахункових рахунків підприємства-боржника.

Виконуючи рішення суду до установ банків було виставлено платіжні вимоги та списано суму заборгованості у повному обсязі, що призвело до наповнення бюджету та до зменшення рівню боргу.
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини