Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 12:54:10

У Чернігові працюють над створенням міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету

05.06.2018   13:30

Прискорити процедуру створення міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету попросив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 5 червня на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради й інших міських служб.

Таке питання було підняте під час доповіді начальника Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Чернігівській області Ярослава Кульбаки.

Цей новий структурний підрозділ відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 29.03.2018 р. 29/VII– 17 входить до складу фінансового управління міської ради. Необхідність його створення міський голова пояснив несвоєчасною реформою Державної фіскальної служби.
- Через невчасне реформування цієї служби, ми маємо досить значні недонадходження до бюджету.

У місті безліч підприємств, які беруть на випробувальний термін працівників, офіційно їх не оформлюють і відповідно не платять ніяких податків. Це стосується, зокрема, торгових центрів та ресторанних закладів.

Створення потужного міського відділу фіскального напрямку, який не матиме особливих повноважень, оскільки законодавством це не встановлено, але працюватиме інформаційно – надзвичайно важливий напрямок, - підкреслив Владислав Атрошенко. - Людям треба більше пояснювати: будь-який прояв патріотизму з подальшою несплатою податків – це є неспівставні речі. Людина, яка не сплачує податки, наносить шкоду нашій країні не меншу, ніж агресія Росії на сході України.

Реформа ДФС та скорочення у рази кількості податківців повинні бути одночасними з реформою свідомості платників податків. Тоді це було б правильне рішення щодо перетворення ДФС у сервісну службу.

На думку міського голови, ситуація може змінитися через 10-20 років, але сьогодні, на жаль, далеко не всі платники податків усвідомлюють, що дешевше заплатити, ніж потім розбиратися з відповідними штрафами. Він ще раз підкреслив, що сьогоднішня ситуація загрожує недонадходженнями коштів до міського бюджету та попросив начальника фінансового управління прискорити створення такого відділу та більше працювати в інформаційному напрямку.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.