Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 17:55:53

У Чернігові працюють над створенням міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету

05.06.2018   13:30

Прискорити процедуру створення міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету попросив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 5 червня на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради й інших міських служб.

Таке питання було підняте під час доповіді начальника Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Чернігівській області Ярослава Кульбаки.

Цей новий структурний підрозділ відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 29.03.2018 р. 29/VII– 17 входить до складу фінансового управління міської ради. Необхідність його створення міський голова пояснив несвоєчасною реформою Державної фіскальної служби.
- Через невчасне реформування цієї служби, ми маємо досить значні недонадходження до бюджету.

У місті безліч підприємств, які беруть на випробувальний термін працівників, офіційно їх не оформлюють і відповідно не платять ніяких податків. Це стосується, зокрема, торгових центрів та ресторанних закладів.

Створення потужного міського відділу фіскального напрямку, який не матиме особливих повноважень, оскільки законодавством це не встановлено, але працюватиме інформаційно – надзвичайно важливий напрямок, - підкреслив Владислав Атрошенко. - Людям треба більше пояснювати: будь-який прояв патріотизму з подальшою несплатою податків – це є неспівставні речі. Людина, яка не сплачує податки, наносить шкоду нашій країні не меншу, ніж агресія Росії на сході України.

Реформа ДФС та скорочення у рази кількості податківців повинні бути одночасними з реформою свідомості платників податків. Тоді це було б правильне рішення щодо перетворення ДФС у сервісну службу.

На думку міського голови, ситуація може змінитися через 10-20 років, але сьогодні, на жаль, далеко не всі платники податків усвідомлюють, що дешевше заплатити, ніж потім розбиратися з відповідними штрафами. Він ще раз підкреслив, що сьогоднішня ситуація загрожує недонадходженнями коштів до міського бюджету та попросив начальника фінансового управління прискорити створення такого відділу та більше працювати в інформаційному напрямку.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини