Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 06:24:15

Управління патрульної поліції в Чернігівській області очолив новий керівник

02.06.2018   08:28Агенцiя

1 червня колективу Управління патрульної поліції Чернігівської області представили нового керівника — 30-річного Андрія Думича. До цього часу він обіймав посаду заступника начальника управління в Херсонській області.

Новопризначеного керівника представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

“З радістю і гордістю представляю вам Андрія Думича, як керівника патрульної поліції у Чернігівській області. Андрій Анатолійович у поліції від першого набору, починав службу в Києві. Він має свої навички та підходи до роботи, здібності та хист керувати особовим складом. За цей час він довів, що є справжнім професіоналом, фахівцем, який готовий взяти на себе відповідальність, прийняти правильне рішення і, найголовніше, вислухати й допомогти кожному, хто цього потребує. Хочу вас привітати й сказати, що ви дійсно у надійних руках”, — зазначив Олексій Білошицький.

Зі свого боку Андрій Думич подякував за довіру та підтримку й зазначив, що основним пріоритетом у роботі буде зниження рівня вуличної злочинності та підвищення рівня безпеки громадян.

“Найвищим критерієм у роботі поліції є довіра населення. Ми будемо працювати чесно, справедливо й на благо людей, які нам довіряють”, - підкреслив новопризначений керівник.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини