Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 23:17:06

Туристичний інформаційний центр у Чернігові буде комунальною установою

01.06.2018   10:42

Туристичний інформаційний центр (ТІЦ) у Чернігові, створення якого передбачене Програмою розвитку туризму та промоції міста, створюється як комунальна установа. Саме таке рішення підтримали депутати Чернігівської міської ради на сьогоднішньому засіданні – але після досить гострого обговорення.

Дискусія стосувалася як юридичної форми інформаційного центру – окрема установа чи просто відділ у вже існуючому управлінні культури, - так і загалом бачення про те, що саме потрібно робити для збільшення притоку туристів у Чернігів.

Основними аргументами за те, щоби ТІЦ працював як окрема установа, є велика кількість і різноманітність послуг, які він має надавати туристам. Окрім того, при існуванні як окрема установа у майбутньому він матиме право надавати й платні послуги й так заробляти частину коштів на свою діяльність. Також важливими є намір і готовність управління культури забезпечити роботу ТІЦу зараз без додаткових видатків із бюджету і додаткових штатних одиниць – за рахунок перерозподілу посад у вже існуючих комунальних закладах (бібліотеках) та видатків, вже передбачених на діяльність управління.

Як ми вже розповідали раніше, ТІЦ надаватиме чернігівцям, туристам та гостям міста достовірну, свіжу і вичерпну інформацію про об'єкти туристичної привабливості в місті, туристично-екскурсійні програми, культурно-мистецькі заходи, допомагатиме у складанні  маршруту подорожі, пошуку місця проживання, харчування і дозвілля та ін. Центр також може розповсюджувати серед відвідувачів рекламно-інформаційну продукцію та здійснювати продаж сувенірів.

Діяльність ТІЦ буде спрямована на просування туристичних принад Чернігова серед туристів, підвищення якості туристичних послуг, підсилення конкурентних переваг місцевості через покращення інфраструктури, раціональне використання туристично-рекреаційних ресурсів міста.

Окрім того, Чернігівський туристично-інформаційний центр буде одночасно і навчальним осередком, оскільки на його базі передбачається  систематичне проведення семінарів, тренінгів, презентацій для потенційних учасників ринку туристичних послуг у нашому регіоні.

Чернігівський ТІЦ працюватиме в нещодавно відремонтованому приміщенні міської комунальної власності за адресою Шевченка, 9.

Зрештою в обговоренні депутатами на сесії перемогла думка про те, що створення в Чернігові туристичного інформаційного центру – це правильний логістичний крок, тому що всі міста, яким вдалося стати популярними серед туристів, з цього починали. Тому команді ентузіастів, які хочуть вкласти в цю ініціативу душу, знання і зусилля, слід дати шанс реалізувати її в тому вигляді, який вони пропонують. А через рік – оцінити результати їх роботи і при їх недостатності – змінити рішення.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція розшукала зниклий пам’ятний знак та допомогла повернути його на місце: триває розслідування всіх обставин інциденту 13:48

Близько 8-ї ранку 22 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення на проспекті Миру в Чернігові кам’яного пам’ятного знаку, який має історично-культурну цінність.

 Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа

Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа 13:44

Оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з колегами Ніжинського райвідділу поліції встановили особи всіх причетних до вбивства 45-річного чоловіка, тіло якого було знайдено на межі Чернігівської та Сумської областей.

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці 13:40

УВКБ ООН активно працює в області, зосередивши увагу на відновленні. Зокрема, за підтримки БФ «Рокада» (один із партнерів УВКБ ООН), замінили вікна та відремонтували дахи у деяких будинках мікрорайону Бобровиця.

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік 13:33

22 березня о 18:10 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Козацьке Бобровицької територіальної громади.

 Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла

Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла 13:28

Із 200 організацій-донорів області, близько 40 – це установи та організації ООН, більш ніж 160 – міжнародні та національні фонди, програми, громадські та благодійні організації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини