Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 07:31:17

Чернігівська ОДА та обласне відділення УСВА підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво

31.10.2011   12:01

Чернігівська облдержадміністрація та обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану під час конференції підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Документ є продовженням діалогу, розпочатого між представниками органів влади та ветеранами афганцями після протестів проти прийняття закону, що передбачав обмеження пільг для 16 категорій населення.

На Чернігівщині підписаний меморандум передбачає взаємні домовленості з боку облдержадміністрації та громадської організації. Зі свого боку ОДА взяла зобов’язання виносити на розгляд сесій обласної ради пропозицій щодо фінансування статутної діяльності організації афганців, надання 100% знижки при оплаті вартості комунальних послуг; фінансування безоплатного ремонту приміщень, у яких проживають сім’ї загиблих. Крім того, йдеться про поліпшення медико-санітарного забезпечення та проведення інформаційної та культурно-просвітницької роботи.

У свою чергу, обласне відділення УСВА зобов’язується брати участь у заходах героїко-патріотичного виховання молоді, здійснювати заходи з благоустрою пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків, що увічнюють пам’ять воїнів, загиблих під час бойових дій на території інших держав; здійснювати заходи щодо підтримання злагоди у суспільстві, недопущення виникнення суспільного протистояння.

За словами керівника УСВА Сергія Червонописького, саме афганці домоглися збереження низки пільг для населення та підписання Меморандуму з Кабінетом Міністрів. “На сьогодні переважна більшість пунктів меморандуму включено до проекту бюджету на наступний рік”, – повідомив він присутнім на конференції. Також С.Червонописький підкреслив, що афганці отримують від держави не пільги – “це компенсація втраченого на війні здоров’я”. Керівник УСВА позитивно відзначив роботу Чернігівського відділення спілки, яке, за його словами, є одним з кращих в Україні.

Голова обласного відділення УСВА О.Соколов висловив переконання, що підписаний документ допомагатиме у подальшому знаходити спільну мову з владою та вирішувати нагальні питання. Також під час конференції прийнято рішення районним та міським організаціям УСВА перейти на Єдиний статут.

Останні новини Чернігівщини

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн 07:29

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова неодноразово судимого 33-річного жителя м. Запоріжжя визнано винним у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона "Укрзалізниці" проведуть спільні рейди 07:14

Про це домовилися на спільній нараді представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та керівники воєнізованої охорони філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 07:02

Упродовж минулого тижня (з 14.06. по 21.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 219 чоловік особового складу та 65 одиниць спеціальної техніки.

22 червня - День скорботи и вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

22 червня - День скорботи и вшанування пам’яті жертв Війни в Україні 06:51

Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?