Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 13:26:26

Чернігівська ОДА та обласне відділення УСВА підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво

31.10.2011   12:01

Чернігівська облдержадміністрація та обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану під час конференції підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Документ є продовженням діалогу, розпочатого між представниками органів влади та ветеранами афганцями після протестів проти прийняття закону, що передбачав обмеження пільг для 16 категорій населення.

На Чернігівщині підписаний меморандум передбачає взаємні домовленості з боку облдержадміністрації та громадської організації. Зі свого боку ОДА взяла зобов’язання виносити на розгляд сесій обласної ради пропозицій щодо фінансування статутної діяльності організації афганців, надання 100% знижки при оплаті вартості комунальних послуг; фінансування безоплатного ремонту приміщень, у яких проживають сім’ї загиблих. Крім того, йдеться про поліпшення медико-санітарного забезпечення та проведення інформаційної та культурно-просвітницької роботи.

У свою чергу, обласне відділення УСВА зобов’язується брати участь у заходах героїко-патріотичного виховання молоді, здійснювати заходи з благоустрою пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків, що увічнюють пам’ять воїнів, загиблих під час бойових дій на території інших держав; здійснювати заходи щодо підтримання злагоди у суспільстві, недопущення виникнення суспільного протистояння.

За словами керівника УСВА Сергія Червонописького, саме афганці домоглися збереження низки пільг для населення та підписання Меморандуму з Кабінетом Міністрів. “На сьогодні переважна більшість пунктів меморандуму включено до проекту бюджету на наступний рік”, – повідомив він присутнім на конференції. Також С.Червонописький підкреслив, що афганці отримують від держави не пільги – “це компенсація втраченого на війні здоров’я”. Керівник УСВА позитивно відзначив роботу Чернігівського відділення спілки, яке, за його словами, є одним з кращих в Україні.

Голова обласного відділення УСВА О.Соколов висловив переконання, що підписаний документ допомагатиме у подальшому знаходити спільну мову з владою та вирішувати нагальні питання. Також під час конференції прийнято рішення районним та міським організаціям УСВА перейти на Єдиний статут.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини