Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 00:33:50

Індія та Чернігівщина: пошук спільних бізнес-інтересів

27.04.2018   09:10Агенцiя

До Чернігова вкотре завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті.

Індійська сторона зацікавлена у налагодженні контактів з Чернігівщиною у сфері економіки, має ідеї стосовно реалізації спільних проектів.

Разом із паном Послом сьогодні прибув голова ради директорів компанії «Дельта Вілмар» Дхрув Панда.

Під час робочої зустрічі з першим заступником голови Чернігівської ОДА Юлією Свириденко індійські гості висловили зацікавленість у співпраці двох сторін.

– Ми відкриті до залучення іноземних інвестицій, розглядаємо Індію як одного з перспективних партнерів. Тож готові до предметної розмови щодо можливої реалізації спільних бізнес-проектів, – зазначила Юлія Свириденко. Принагідно вона запросила індійську делегацію на чолі з паном Послом взяти участь у ІІІ Форумі інвестицій та експорту Чернігівщини, що відбудеться в обласному центрі 16 травня цього року.

До речі, у 2017 році зовнішній товарообіг Чернігівської області з Республікою Індія склав 20 мільйонів доларів США. При цьому дещо збільшився обсяг експорту (9,7 мільйонів доларів США). В основному, це експортування пристроїв моторних транспортних засобів, поставка зернових культур, жирів та олії тваринного або рослинного походження, овочів.

Індійська ж сторона поставляла на Чернігівщину, зокрема, тютюнову сировину, котли, запчастини для наземного транспорту.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини