Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:04:16

Традиційне випробування для правоохоронців

02.07.2012   19:26

Традиційним випробуванням спроможності міліції та спеціальних служб України, Росії та Білорусі працювати злагоджено й ефективно був Міжнародний фестиваль "Дружба-2012", який, проведений останньої суботи червня біля монументу на спільному кордоні трьох слов'янських держав.

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Брянської та Гомельської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів.

Звичайно, правоохоронцям прикордонних областей довелося докласти максимум зусиль, аби не допустити прикрих несподіванок. І в той же час - зберегти сутність фестивалю дружби, яка полягає у відкритості та щирості, невимушеному спілкуванні молоді, решту часу розділеної хоч і прозорими, проте реальними кордонами.

Всі аспекти спільної діяльності міліції прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю було ретельно вивчено та обговорено. Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Брянщини й Гомельщини, а також їхні заступники в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби, проведеної за два тижні до початку фестивалю, узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів. Спільний план заходів було підписано в урочистій обстановці й узято до реалізації, як показала практика - цілком успішної.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина мусила залучити більше сотні співробітників міліції. Подібну активність виявили і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей.

Безпосередньо в ході офіційної частини фестивалю не зареєстровано жодних, навіть дрібних інцидентів. Спокійно, чітко і злагоджено пройшли як церемонія урочистого відкриття свята за участю його почесних гостей, так і огляд обласними делегаціями "містечка майстрів". І після відбуття поважних керівників, представників регіональної політичної і ділової еліти працівники міліції аж ніяк не могли вважати свою місію повністю виконаною, бо мусили продовжувати контролювати ситуацію, підтримувати громадський порядок, не допускати виникнення серйозних конфліктів.

Той факт, що злагоджена робота працівників міліції прикордонних областей виявилась плідною, підтверджується рядками оперативного зведення УМВС в області, виданого за результатами фестивалю: суттєвих порушень громадського порядку не допущено.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини