У Чернігові помолилися за єдину українську Православну Церкву
Вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату по всій Україні 22 квітня зібралися на урочисті молебні за створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви.
Молилися і в Катерининській церкві у Чернігові. Провів урочистий молебень керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Він зауважив, що довгоочікуване церковне рішення про об’єднання в Помісну Автокефальну Українську Церкву має бути підтримане керівництвом держави.
Нагадаємо, що днями Верховна Рада підтримала офіційне звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха із проханням підписати Томос про автокефалію Православній Церкві України – тобто грамоту про незалежність української церкви. Адже єдність церкви сприятиме зміцненню незалежності і цілісності нашої держави.
– Довгоочікуваний нами Томос ще більше укріпить релігійну свободу в Україні та міжконфесійний мир, посилить права і свободи громадян, які будуть, нарешті, єдині і перестануть ділитися на нібито канонічних і нібито неканонічних, – переконаний Глава держави.
Тож сьогодні у чернігівському храмі молилися за успішне завершення розпочатого, щоб здійснити добру справу – вирішити, чи бути українській церкві незалежною.
На урочистому молебні також були присутні голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступники Чернігівського міського голови Сергій Фесенко та Ольга Хоніч.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.