Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:45:54

В Чернігівській області стартує громадське спостереження за виборами

02.07.2012   13:29Агенцiя

Сто короткотермінових і шість довготермінових спостерігачів будуть дивитися за законністю виборчого процесу на Чернігівщині.

Про це, 27 червня, під час прес-конференції заявив голова громадської організації Чернігівський освітній центр "Ініціатива" Павло Пущенко.
 
Спостереження буде відбуватися в рамках проекту організації під назвою "Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області".

По словам Павла Пущенка, головною метою проекту є попередження порушень виборчого законодавства шляхом проведення незалежного громадського спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області.

Тож з липня, в центрах усіх 6 виборчих округів  Чернігівської області починають працювати довготермінові спостерігачі (ДТС): це міста Чернігів, Ніжин, Прилуки, Бахмач та Корюківка.
ДТС-ки будуть збирати інформацію по передвиборчий процес, політичну рекламу, добросовісність конкуренції, а після офіційного старту виборчої кампанії інформацію з окружних виборчих комісій.

А в самий день вибрів на  виборчих дільницях в Чернігівській області  за дотриманням законності під час голосування будуть спостерігати ще 100 короткотермінових  спостерігачів. 
Всі інформація від громадських спостерігав буде оперативно оприлюднюватися на сайті  громадської організації "Події і Коментарі" (www.pik.cn.ua) та поширюватися всім зацікавленим ЗМІ. Також інформаційним партнером є чернігівський телеканал "Дитинець".

Громадські спостерігачі заявляють, що не будуть зважати на партійність кандидата чи кількість мільйонів у нього - проект є повністю незалежний і рівно віддалений від будь-яких політичних чи фінансових груп. Фінансування здійснюється Посольством США в Україні.

Також Чернігівський освітній центр "Ініціатива" закликає всіх учасників виборчого процесу повідомляти про факти адміністративного тиску, недобросовісної конкурентці, підкупу чи інших зловживань під час виборчого процесу на електронну адресу: centre.initiative@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».