Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 12:56:12

В Чернігівській області стартує громадське спостереження за виборами

02.07.2012   13:29Агенцiя

Сто короткотермінових і шість довготермінових спостерігачів будуть дивитися за законністю виборчого процесу на Чернігівщині.

Про це, 27 червня, під час прес-конференції заявив голова громадської організації Чернігівський освітній центр "Ініціатива" Павло Пущенко.
 
Спостереження буде відбуватися в рамках проекту організації під назвою "Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області".

По словам Павла Пущенка, головною метою проекту є попередження порушень виборчого законодавства шляхом проведення незалежного громадського спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області.

Тож з липня, в центрах усіх 6 виборчих округів  Чернігівської області починають працювати довготермінові спостерігачі (ДТС): це міста Чернігів, Ніжин, Прилуки, Бахмач та Корюківка.
ДТС-ки будуть збирати інформацію по передвиборчий процес, політичну рекламу, добросовісність конкуренції, а після офіційного старту виборчої кампанії інформацію з окружних виборчих комісій.

А в самий день вибрів на  виборчих дільницях в Чернігівській області  за дотриманням законності під час голосування будуть спостерігати ще 100 короткотермінових  спостерігачів. 
Всі інформація від громадських спостерігав буде оперативно оприлюднюватися на сайті  громадської організації "Події і Коментарі" (www.pik.cn.ua) та поширюватися всім зацікавленим ЗМІ. Також інформаційним партнером є чернігівський телеканал "Дитинець".

Громадські спостерігачі заявляють, що не будуть зважати на партійність кандидата чи кількість мільйонів у нього - проект є повністю незалежний і рівно віддалений від будь-яких політичних чи фінансових груп. Фінансування здійснюється Посольством США в Україні.

Також Чернігівський освітній центр "Ініціатива" закликає всіх учасників виборчого процесу повідомляти про факти адміністративного тиску, недобросовісної конкурентці, підкупу чи інших зловживань під час виборчого процесу на електронну адресу: centre.initiative@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини