Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 16:13:52

Підвищити зарплату працівників робітничих професій ЖЕКів до 4200-4500 гривень на руки доручив Чернігівський міський голова

18.04.2018   10:06

Владислав Атрошенко дав доручення відшукати можливість і підвищити заробітну плату працівникам робітничих професій ЖЕКів та інших комунальних підприємств, аби вони отримували 4200 – 4500 грн на руки.

Таке завдання він дав 17 квітня на розширеній нараді під час звіту керівника ЖЕК-13 про роботу цього підприємства.

На сьогодні працівники робочих професій ЖЕКів, зокрема, прибиральниці, отримують близько 3880 грн.Через низький рівень заробітної плати часто звільняються й кваліфіковані працівники, тому комунальні підприємства постійно мають дефіцит робітничих кадрів. Міський голова вважає за доцільне розглянути всі можливості підвищення оплати праці представникам робітничих професій - прибиральницям, слюсарям, сантехнікам, зварювальникам, трактористам та іншим - навіть, якщо це вплине на тарифи.

Начальники ЖЕКів отримали доручення надати інформацію щодо системи нарахувань заробітної платні, системи преміювання, стимулюючих чинників по заробітній платі для всіх категорій працівників робітничих професій. Крім того, управління ЖКГ має вивчити питання щодо середньої заробітної плати працівників ЖКГ по різних містах України.

Міський голова порушив і питання щодо оплати комунальних послуг у місті і закликав працівників ЖЕКів активізувати роботу з тими чернігівцями, які мають заборгованість. На його переконання, окрім вжиття заходів примусового характеру, потрібно ще й пояснювати людям, що неоплачені комунальні послуги – це невчасно отримана заробітна плата за виконану роботу такими ж жителями міста, як і вони, а також невчасно зроблені ремонти й таке інше. Всім працівникам ЖЕКів потрібно більше спілкуватися з населенням та використовувати будь-які можливі способи переконання для поліпшення платіжної дисципліни мешканців.

Особливу увагу Владислав Атрошенко приділив питанням благоустрою міста, вчасному прибиранню та вивезенню сміття. Кожне підприємство, установа, незалежно від форми власності, має відповідати за свою прилеглу територію. Для міста і його жителів не має значення, де чия зона відповідальності, чи це комунальне підприємство, чи ОСББ, чи ОБЖК, адже це міська територія.

Міський голова закликав усіх керівників підприємств та установ міста приєднатися до прибирання Чернігова в рамках проведення місячника благоустрою та взяти участь у Всеукраїнському Дні довкілля 21 квітня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини