Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 10:17:56

Підвищити зарплату працівників робітничих професій ЖЕКів до 4200-4500 гривень на руки доручив Чернігівський міський голова

18.04.2018   10:06

Владислав Атрошенко дав доручення відшукати можливість і підвищити заробітну плату працівникам робітничих професій ЖЕКів та інших комунальних підприємств, аби вони отримували 4200 – 4500 грн на руки.

Таке завдання він дав 17 квітня на розширеній нараді під час звіту керівника ЖЕК-13 про роботу цього підприємства.

На сьогодні працівники робочих професій ЖЕКів, зокрема, прибиральниці, отримують близько 3880 грн.Через низький рівень заробітної плати часто звільняються й кваліфіковані працівники, тому комунальні підприємства постійно мають дефіцит робітничих кадрів. Міський голова вважає за доцільне розглянути всі можливості підвищення оплати праці представникам робітничих професій - прибиральницям, слюсарям, сантехнікам, зварювальникам, трактористам та іншим - навіть, якщо це вплине на тарифи.

Начальники ЖЕКів отримали доручення надати інформацію щодо системи нарахувань заробітної платні, системи преміювання, стимулюючих чинників по заробітній платі для всіх категорій працівників робітничих професій. Крім того, управління ЖКГ має вивчити питання щодо середньої заробітної плати працівників ЖКГ по різних містах України.

Міський голова порушив і питання щодо оплати комунальних послуг у місті і закликав працівників ЖЕКів активізувати роботу з тими чернігівцями, які мають заборгованість. На його переконання, окрім вжиття заходів примусового характеру, потрібно ще й пояснювати людям, що неоплачені комунальні послуги – це невчасно отримана заробітна плата за виконану роботу такими ж жителями міста, як і вони, а також невчасно зроблені ремонти й таке інше. Всім працівникам ЖЕКів потрібно більше спілкуватися з населенням та використовувати будь-які можливі способи переконання для поліпшення платіжної дисципліни мешканців.

Особливу увагу Владислав Атрошенко приділив питанням благоустрою міста, вчасному прибиранню та вивезенню сміття. Кожне підприємство, установа, незалежно від форми власності, має відповідати за свою прилеглу територію. Для міста і його жителів не має значення, де чия зона відповідальності, чи це комунальне підприємство, чи ОСББ, чи ОБЖК, адже це міська територія.

Міський голова закликав усіх керівників підприємств та установ міста приєднатися до прибирання Чернігова в рамках проведення місячника благоустрою та взяти участь у Всеукраїнському Дні довкілля 21 квітня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Завдяки проєкту «єРобота» у «Банди Смаку» буде більше вдячних клієнтів

Завдяки проєкту «єРобота» у «Банди Смаку» буде більше вдячних клієнтів 09:53

«Банда Смаку» - відома в Чернігові кейтерингова компанія, яка за роки своєї діяльності здобула прихильність споживачів смачною кухнею та якісним сервісом. Її засновник – амбітний, цілеспрямований, завзятий підприємець, який чітко знає, чого хоче в житті, він же - професійний кухар і пекар Євген Лобань. Торік, щоб збільшити потужності виробництва і розширити коло вдячних клієнтів та постійних партнерів, він скористався грантовою програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

 Проєкт USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) продовжить роботу на Чернігівщині

Проєкт USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) продовжить роботу на Чернігівщині 09:46

Один з найбільших донорів відбудови та розвитку як до повномасштабного вторгнення, так і після, є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За його підтримки реалізовано чимало ініціатив різного спрямування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини