Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 21:01:25

Чернігівська міська рада затвердила Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року

27.06.2012   07:42

26 червня Чернігівська міська рада під час пленарного засідання 22-ї сесії 6-го скликання затвердила схвалену виконавчим комітетом міської ради Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року. Для забезпечення виконання заходів, запланованих Програмою, вирішено продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ” з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою “ТехНова” на 10 років.

Програмою передбачено виконання відповідних заходів для продовження паркового ресурсу основних засобів ТЕЦ, а також, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності Чернігівської ТЕЦ, зменшення ступеня ризику виникнення аварійних ситуацій у системі теплопостачання та на інженерних спорудах, що підвищить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на необхідності забезпечення надійної та стабільної роботи ТЕЦ у найближчій перспективі. Тож, для безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, на його переконання, необхідно продовжувати початий і реалізований на сьогодні курс на модернізацію та реконструкцію основних засобів теплоелектроцентралі.

Враховуючи клопотання управління охорони здоров’я міської ради та з метою забезпечення більш швидкого і точного виконання медико-біологічних показників пацієнтів згідно з відповідними розпорядженнями Чернігівської обласної ради міська рада надала згоду на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у комунальну власність територіальної громади міста медичного обладнання, зокрема: фотометра фотоелектричного КФК-3, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер”, гемокоагулометра турбодинамічного CGL 2110-У, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3”.

Депутати розглянули та схвалили також низку інших питань, серед яких: “Про Програму реконструкції та ремонту доріг м. Чернігова на 2012 рік”, “Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки”, “Про надання дозволу на знесення будівель та споруд” та земельні питання.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини