У Чернігівській міськраді вимушено посилили заходи безпеки
У Чернігівській міській раді під час проведення чергової сесії вимушено посилили заходи безпеки. Про це повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

За його словами, причиною таких дій став незрозумілий ажіотаж навколо питань, які навіть не виносилися на розгляд чергової сесії, а також поширення у соціальних мережах інформації про плату за участь у пікетуванні міської ради. Представники окремих політичних сил намагалися завести людей у приміщення міської ради, спровокувати конфлікт, тому правоохоронці вдалися до додаткових заходів режиму і безпеки.
"Згідно з чинним законодавством, мешканці міста мають право брати участь у засіданні сесії. Але для цього існує певний порядок – громадянин пише заяву, яку розглядають депутати, і дають дозвіл. Разом з тим, приміщення сесійного залу не може вмістити всіх охочих", - пояснив С.Віхров.
Міський голова Олександр Соколов назвав штовханину у дверях міської ради політичним шоу та провокацією. Він зауважив, що напередодні виборів багато питань політизуються і подаються однобічно з метою отримання політичних дивідендів.
"Усі чернігівці, питання яких розглядалися на сесії, потрапили на її засідання", - наголосив міський голова.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.