Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 00:06:04

Нашим саперам – 20 комплектів металошукачів від США

15.03.2018   11:19Агенцiя

Одні з основних суб’єктів протимінної діяльності в Україні – підрозділи розмінування Державної спеціальної служби транспорту – разом зі структурами Збройних сил України і Державної служби України з надзвичайних ситуацій беруть участь у розмінуванні й очищенні території країни від вибухонебезпечних предметів.

Названі підрозділи розміновують важливі об‘єкти транспортної інфраструктури: залізничні й автомобільні шляхи, мости, шляхопроводи, вокзали. Усі групи саперів Держспецтрансслужби 8 липня 2014 року були залучені до розмінування об’єктів транспортної інфраструктури у зоні АТО.

Уже знешкоджено понад 6,5 тисяч вибухонебезпечних предметів, обстежено на їх наявність понад 700 кілометрів залізничних колій, 212 споруд Донецької залізниці, 113 кілометрів автомобільних шляхів, близько 600 гекторів місцевості.

Лише у 2017 році групами розмінування 8-го навчального центру Держспецтрансслужби на транспортних об’єктах Південно-західної залізниці в Чернігівській області знешкоджено понад 3 тисячі вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Командування Збройних сил США в Європі, керівництво відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні у рамках Програми гуманітарного розмінування передало уніфіковане обладнання – 20 комплектів металошукачів «Майнлаб» підрозділам розмінування Державної спеціальної служби транспорту на загальну суму 1,5 мільйона гривень.

Це значно підвищить рівень оперативності реагування інженерно-саперними підрозділами Держспецтрансслужби на мінно-вибухові ризики, якості й безпеки робіт із розмінування, а головне – знизить небезпеку для громадян і вантажів на об’єктах транспортної інфраструктури України.

Вручення допомоги відбулося у 8-у навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту. Окрім передачі майна відбулось ознайомлення з навчально-матеріальною базою підготовки саперів, водолазів, можливостями Служби в сфері розмінування.

У заході взяли участь заступник Міністра оборони України генерал-полковник Олександр Дублян; голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков; заступник начальника відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні підполковник СВ США Крокет Оукс ІІІ; представник відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні фахівець країнознавства капітан СВ США Дешіл Моргер; заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення й координації протидії саморобним вибуховим пристроям управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Сергій Зубаревський; начальник 8-го навчального центру Держспецтрансслужби полковник Степан Гута.

А також голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч. Він, зокрема, вручив сертифікат на 50 тисяч гривень для поліпшення матеріально-технічного забезпечення 8-го навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту у 2018 році.


За повідомленням Державної спеціальної служби транспорту

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини