Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 04:21:20

Чернігівська митниця інформує

25.06.2012   12:29

У зв'язку з проведенням Міжнародного фестивалю слов'янських народів біля Монументу Дружби на нейтральній території біля пунктів пропуску: "Сеньківка" (Україна), "Веселівка" (Республіка Білорусь), "Нові Юрковичі" (Російська Федерація) 29-30 червня 2012 року буде припинено рух транспортних засобів через пункт пропуску "Сеньківка - Нові Юрковичі, Веселівка" Чернігівської митниці.

Найближчими до пункту пропуску "Сеньківка - Нові Юрковичі, Веселівка" є пункти пропуску  "Грем'яч - Погар" Чернігівської митниці та "Бачівськ - Троєбортне" Сумської митниці - на кордоні з Російською Федерацією, пункт пропуску "Нові Яриловичі - Нова Гута" Чернігівської митниці - на кордоні з Республікою Білорусь, через які транспортні засоби можуть перетнути державний кордон України.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини