Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:53:16

НАБУ перевіряє депутата Чернігівської облради за фактами брехні в декларації

28.02.2018   13:52Агенцiя

Декларацію керівника осередку Радикальної партії в Чернігові перевіряють детективи Антикорупційного бюро.

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять досудове розслідування за фактом можливого декларування недостовірної інформації депутатом Чернігівської обласної ради, керівником місцевого осередку Радикальної партії Олегом Авер'яновим.

Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і Дело».

В електронній декларації Авер'янова за 2016 рік відсутні будь-які грошові активи у вигляді готівки або банківських рахунків, однак у 2017 році депутат заснував приватну компанію зі статутним капіталом у 4 мільйони гривень. За версією детектива, зазначений факт може свідчити про недостовірне заповнення декларації Авер'яновим. У НАБУ просили надати доступ до матеріалів реєстраційної справи заснованої депутатом приватної компанії. Суд задовольнив клопотання.

Також у декларації депутата вказані 4,65 млн грн, які він позичив третім особам, і право на вимогу сплати грошових коштів у результаті виходу зі складу учасників ТОВ «Грант Альянс». На думку заявника, на основі звернення якого було порушене вказане кримінальне провадження, розрахунок суми права на вимогу проведений всупереч вимогам законодавства. У зв'язку з цим детектив просив надати тимчасовий доступ до інформації за абонентським номером директора «Грант Альянсу» Миколи Сторчака з метою перевірки достовірності або спростування інформації щодо телефонних з'єднань між Сторчаком та Авер'яновим.

Крім того, заявник вважає, що політику підконтрольні ще два приватні підприємства – ТОВ «ТПК «Альянс-Агро» та ТОВ «Асфа Лайн», які по черзі володіли земельною ділянкою, де зараз відбувається будівництво приватного будинку. На його думку, реальним власником зазначеної землі й будинку є депутат Чернігівської облради. До того ж керівником «Альянс-Агро» є той самий Сторчак.

Суддя задовольнив і це клопотання детектива НАБУ, надавши тимчасовий доступ до інформації за абонентським номером Сторчака.

Зазначимо, що за інформацією журналістів Bihus.info, офіс «ТПК «Альянс-Агро» розташований у квартирі Авер'янова.


https://www.slovoidilo.ua/2018/02/28/novyna/polityka/nabu-pereviryaye-deputata-chernihivskoyi-oblrady-faktamy-brexni-deklaracziyi

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.