Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 10:48:49

Американці допоможуть збудувати ядерне сховище в Чорнобилі

15.02.2018   11:13Агенцiя

Передбачається, що після будівництва заводу в Чорнобильській зоні Україна не витрачатиме сотні мільйонів доларів щорічно на відправлення й зберігання відпрацьованого ядерного палива до Росії.

Американська урядова Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC) і Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» підписали угоду про страхування політичних ризиків на будівництво в Україні Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Голос Америки».

Віце-прем'єр-міністр України
Кістіон пообіцяв, що проект будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження ЧАЕС буде розроблений до кінця 2017 року.

Таким чином, ОPIC застрахувала політичні ризики проекту на загальну суму $250 млн. Крім того, українська компанія отримає 20-річний кредит на відповідну суму.

Передбачається, що після будівництва заводу в Чорнобильській зоні Україна не витрачатиме сотні мільйонів доларів щорічно на відправлення та зберігання відпрацьованого ядерного палива до Росії.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини