З початку року вже 239 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини
Протягом січня поточного року вже 239 чернігівських родин звернулися до міської ради за одноразовою матеріальною допомогою при народженні дитини. Виплата чергової допомоги була погоджена 25 січня комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні.
Це питання розглядатиметься на наступному засіданні виконавчого комітету міської ради. Проектом рішення передбачається надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини 128 сім’ям міста на загальну суму 1, 115 млн грн.
Зокрема:
67 родинам на першу дитину – на загальну суму 335 000 гривень;
45 родинам на другу дитину – на загальну суму 450 000 гривень;
15 родинам на третю дитину – на загальну суму 300 000 гривень;
1 родині на двійню – на загальну суму 30 000 гривень.
Реалізація Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки, прийнятої Чернігівською міською радою за ініціативи міського голови Владислава Атрошенка, розпочалася з 21 вересня минулого року.
За період дії Програми у минулому році допомогою при народженні дитини скористалися 299 чернігівських сімей. На це було спрямовано 2,405 млн гривень з міської скарбниці.
Для виконання Програми у міському бюджеті на поточний рік передбачено 20 млн грн.
Допомога надається родинам, місце проживання яких зареєстровано в місті Чернігові.
Документи на одержання допомоги необхідно надавати до Відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9).
Допомога надається одноразово по першому зверненню одного з батьків, але за результатами розгляду комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні та затвердження рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.