Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 12:08:10

Про надання населенню області субсидій у 2017 році. ДОВІДКА

26.01.2018   08:25Агенцiя

Надання адресної безготівкової допомоги на утримання житла та оплату комунальних послуг на сьогодні є одним із найбільш дієвих заходів забезпечення соціального захисту громадян.

У 2017 році за такою допомогою звернулися три чверті(329 тис.) домогосподарств області. Переважна більшість із них проживала в міських поселеннях. Відділами субсидій задоволено 103% звернень (з урахуванням призначень за заявами 2016 року).

У грудні 2017 р. субсидії отримували 265 тис. родин (60% від загальної кількості домогосподарств). Середній її розмір, призначений на одне домогосподарство, становив 1115 грн. Це на 23% менше, ніж рік тому.

Із заявами про надання допомоги готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у 2017 роцізвернулися 50 тис. домогосподарств області, 83% із них проживали в сільської місцевості.

Призначено субсидії 46 тис. домогосподарств на суму 126,4 млн.грн. У грудні середній розмір такої допомоги, призначеної одному домогосподарству, становив 1932 грн. Це на 19% більше, ніж рік тому.
 

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).