Виїзний день-приймальня у Ріпкинському районі
19 червня у Ріпкинському районі відбувся виїзний день-приймальня, під час якого керівництво облдержадміністрації, керівники обласних управлінь та організацій мали змогу відвідати сільські ради, здійснити прийом громадян у територіальних громадах, зустрітися з активом сіл, відвідати заклади соціальної сфери.
Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко у с. Вербичі. ознайомився з організацією ведення тваринництва в СФГ “Крокус”, яке є одним з провідних підприємств району, спеціалізується на вирощуванні зернових культур, зокрема круп’яних та виробництві молока.
У с.Олешня керівник області відвідав ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” – одне з провідних підприємств України з видобутку кварцових пісків для виробництва скла, який постачає продукцію на склозаводи України, Росії, Білорусії і продовжує розширювати коло клієнтів. Продуктивність фабрики – 700 тис. тонн збагачених пісків на рік.
У ДП “Добрянське лісове господарство” (смт Добрянка) Володимир Хоменко ознайомився з роботою цеху глибинної переробки деревини.
В рамках виїзного дня-приймальні у Ріпкинському районі голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів прийом мешканців району з особистих питань. Під час прийому також були присутні заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, голова райдержадміністрації Петро Головач. Мешканці району порушували питання ремонту доріг, надання кредитів молодим родинам, матеріального забезпечення Ріпкинської ЦРЛ тощо.
Заключною частиною виїзного дня-приймальні стали збори активу Ріпкинського району, які провів голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Участь у зборах взяли головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Олег Шепетін, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, заступники голови облдержадміністрації Віктор Геращенко та Віктор Тканко; голова Ріпкинської районної державної адміністрації Петро Головач та голова районної ради Віктор Бугай, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих обласних управлінь, установ та організацій; керівники підприємств, установ та організацій району; сільські та селищні голови, представники громадськості.
Відкриваючи збори активу, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко визначив метою заходу налагодження відвертого діалогу між владою і людьми, вивчення їх життєвих потреб, допомогу у вирішенні щоденних проблем. “На сьогоднішній день влада визначила відповідальне завдання – модернізувати країну, зробити її сучасною, конкурентноздатною і динамічною. Програма економічних реформ на 2010-2014 роки, ініційована Президентом України Віктором Януковичем, “Заможне суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна держава” дає чіткі відповіді, як це завдання виконати.”
Всі зауваження та недоліки, які були підняті як на зборах активу так і під час спілкування із жителями району, будуть відображені в дорученні голови облдержадміністрації, контроль за виконанням якого буде покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.