Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:29:19

Заява Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України

19.06.2012   15:01Агенцiя

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України стурбована ситуацією, яка склалась навколо Чернігівської районної газети “Наш край”. Засновники газети – Чернігівська районна рада та Чернігівська районна державна адміністрація – мають намір призначити нового керівника газети.

Обласна організація спілки журналістів занепокоєна, чому питання про заміну редактора постало напередодні виборів.

Зараз виконуючим обов’язки редактора “Нашого краю” є Любов Потапенко, яка більше 25 років працює в журналістиці та має необхідний управлінській та журналістський досвід для посади редактора газети. Важливо, що кандидатуру Любові Потапенко на посаду керівника друкованого ЗМІ підтримує колектив газети.

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України звертається з проханням до засновників газети – Чернігівської районної ради та Чернігівської районної державної адміністрації – при вирішенні питання про призначення редактора Чернігівської районної газети “Наш край” врахувати думку третього засновника газети – трудового колективу редакції. Також ми розраховуємо, що при призначенні редактора засновники керуватимуться професійними якостями претендентів.

Журналістська громада Чернігівської області уважно стежить за ситуацію в газеті та готова вдатися до більш активних дій у відстоюванні інтересів журналістського колективу “Нашого краю”.


Чернігівська обласна організація
Національної спілки журналістів України
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.