Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 05:11:35

Медзаклади області оновлюють матеріально-технічну базу

12.01.2018   10:11Агенцiя

Аби спростити та пришвидшити процес підписання угод між пацієнтами та сімейними лікарями, для Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги за бюджетний кошт (більше 131 тисячі гривень) придбали 16 ноутбуків. Це дозволить оцифрувати медичні картки, що в подальшому відкриє доступ до інформації про хворого в єдиному державному реєстрі пацієнтів.

Крім того, для первинної ланки медицини Корюківщини за рахунок субвенцій державного та місцевого бюджетів майже за 400 тисяч гривень придбали автомобіль Рено «Дастер».

Завдяки коштам з державного бюджету поліпшилася і матеріально-технічна база Семенівської ЦРЛ: для закладу закупили електровідсмоктувач, сучасний електрокардіограф, тубус-кварц та апарат для проведення магнітотерапії декількох медичних апаратів.

Позитивні зміни відбуваються не тільки у центральних лікарнях, а й у ФАПах. Так, напередодні 2018 року закінчено внутрішній ремонт та утеплення приміщень ФАПу у селі Покровське Менського центру ПМСД. Кошти виділила Покровська сільська громада.

Роботи проходили поетапно. У 2015 році відремонтували приміщення ззовні, зокрема укріпили фундамент, реконструювали ганок, замінили вікна на металопластикові склопакети. У 2016-му встановили новий твердопаливний котел та перейшли до внутрішніх робіт.

 
За матеріалами прес-служби Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини