Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 15:20:18

Наприкінці червня в Сеньківці відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль “Дружба-2012”

18.06.2012   16:45

18 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення щорічного Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба-2012”.

Метою проведення фестивалю є розвиток співробітництва та поглиблення міжнародної співпраці у сфері молодіжної політики між Україною, Російською Федерацією, Республікою Білорусь, з врахуванням завдань співтовариства “Єврорегіон “Дніпро”.

Приймаючою стороною цього року буде Республіка Білорусь. Тематика заходу цілком присвячена молодіжному напрямку.

Розпочнеться фестиваль урочистим відкриттям Міжнародного молодіжного табору 27 червня. Під час його роботи проходитимуть спортивні змагання з екстремальних видів спорту, зустрічі байкарів, виставки графіті та виробів, що виготовлені руками молоді тощо. Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня молоді традиційно розпочнуться з мітингу 30 червня.

Як і в попередні роки, передбачається розміщення виставок, присвячених Шевченківській тематиці, чемпіонату Європи з футболу – 2012, розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій підприємств області, виставок-експозицій товарів, виставок творів народних майстрів.

Учасники сьогоднішнього засідання обговорили проблемні питання, які виникли під час підготовки заходу, зокрема, вивозу сміття, цілодобового забезпечення учасників молодіжного табору медичною допомогою та медикаментами, питною водою тощо.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини