Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:02:48

Наприкінці червня в Сеньківці відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль “Дружба-2012”

18.06.2012   16:45

18 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення щорічного Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба-2012”.

Метою проведення фестивалю є розвиток співробітництва та поглиблення міжнародної співпраці у сфері молодіжної політики між Україною, Російською Федерацією, Республікою Білорусь, з врахуванням завдань співтовариства “Єврорегіон “Дніпро”.

Приймаючою стороною цього року буде Республіка Білорусь. Тематика заходу цілком присвячена молодіжному напрямку.

Розпочнеться фестиваль урочистим відкриттям Міжнародного молодіжного табору 27 червня. Під час його роботи проходитимуть спортивні змагання з екстремальних видів спорту, зустрічі байкарів, виставки графіті та виробів, що виготовлені руками молоді тощо. Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня молоді традиційно розпочнуться з мітингу 30 червня.

Як і в попередні роки, передбачається розміщення виставок, присвячених Шевченківській тематиці, чемпіонату Європи з футболу – 2012, розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій підприємств області, виставок-експозицій товарів, виставок творів народних майстрів.

Учасники сьогоднішнього засідання обговорили проблемні питання, які виникли під час підготовки заходу, зокрема, вивозу сміття, цілодобового забезпечення учасників молодіжного табору медичною допомогою та медикаментами, питною водою тощо.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.