Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 19:32:50

Виїзне засідання депутатської комісії Чернігівської обласної ради

05.01.2018   12:09

4 січня у Ніжині відбулось виїзне засідання постійної депутатської комісії Чернігівської обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери на чолі з головою Журманом Сергієм Миколайовичем.

Також були присутніми заступник голови Ковтун Алла Юріївна, члени комісії: Ковальчук Тетяна Миколаївна, Бойко Людмила Василівна, Міклухо-Маклай Надія Петрівна, Шматок Микола Миколайович та директор департаменту культури і туризму Левочко Олександр Володимирович. Делегація зустрілась з міським головою Анатолієм Лінником, секретарем міської ради Валерієм Салогубом, заступниками голови Сергієм Дзюбою, Ігорем Алєксєєнком, начальником управління культури і туризму Тетяною Басак, директором коледжу культури і мистецтв Володимиром Дорохіним.

У ході зустрічі обговорили нагальні питання у сфері культури, зокрема можливість надання Ніжину статусу історико-архітектурного заповідника, проведення інвентаризації монументальних пам'яток  архітектури, інспекція коледжу культури і мистецтв та візит до Драматичного театру. 

Олександр Левочко висловив подяку міському голові, профільному заступнику, управлінню культури і туризму та команді Ніжинського телебачення за  сприяння і висвітлення участі Ніжинських вокалістів у пісенному конкурсі, що проходив у Києві.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини