Перші 35 чернігівських родин вже отримують допомогу на народження дитини в новому році
З початку нового року вже 35 чернігівських родин звернулися до міської ради за одноразовою матеріальною допомогою при народженні дитини. Рішення про чергову виплату допомоги прийняв виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 січня.

хабар
Загальна сума виплат за цим рішенням виконкому склала 260 тисяч грн з міського бюджету. З них: 20 родин - на народження першої дитини по 5 тисяч грн, 14 родин – на другу дитину по 10 тисяч грн, 1 родина – на третю дитину 20 тисяч грн.
Як вже повідомлялося раніше, міська Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки прийнята Чернігівською міською радою за ініціативою міського голови Владислава Атрошенка 21 вересня минулого року з метою надання матеріальної підтримки громадянам міста при народженні дитини та покращення демографічних процесів у місті.
Виконання Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки продовжуватиметься й у поточному році. Для цих виплат у міському бюджеті на 2018 рік передбачено 20 млн грн.
Допомога надається родинам, місце проживання яких зареєстровано в місті Чернігові.
Документи на одержання допомоги необхідно надавати до Відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9).
Допомога надається одноразово по першому зверненню одного з батьків, але за результатами розгляду комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні та затвердження рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
За період реалізації Програми, починаючи з 21 вересня, було сплачено 2,405 млн. гривень з міської скарбниці.
Загалом протягом минулого року в Чернігові народилися близько 3 тисяч малюків.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).