Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 22:02:19

Колектив редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований наміром засновника призначити на посаду керівника газети сторонню людину

18.06.2012   08:22Агенцiя

Колектив Комунального підприємства "Редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований, на їх думку, "несправедливим і непослідовним наміром" засновника підприємства призначити на посаду керівника газети сторонню людину, яка не має жодних переваг перед нинішнім виконувачем обов'язків редактора Любові Потапенко.

У заяві підкреслюється, що ця стороння людина "ні журналістської освіти (за освітою вчитель математики), ні досвіду роботи на керівних посадах, не володіє державною мовою в обсязі, який вимагає посада редактора друкованого засобу масової інформації."

У заяві трудового коллективу акцентується увага на те, що "За час роботи в газеті (понад три роки) Любов Потапенко зарекомендувала себе як професіонал, порядна, виважена, толерантна людина, яка ставить інтереси підприємства і колективу понад особисті. До того ж, на ниві саме газетної журналістики вона працює понад чверть віку, 20 років є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ), має досвід керівництва і створення газет (у тому числі обласних), двічі визнавалася колегами-журналістами журналістом року, вигравала у міжнародних фондах і реалізовувала проекти, спрямовані на розвиток регіональних ЗМІ, досконало знає мову - має філологічну освіту."

Колектив газети просить внести на сесію районної ради саме кандидатуру Любові Потапенко на посаду редактора КП "Наш край" і попереджає, що "якщо засновник не дослухається до нашої думки, залишаємо за собою право відстоювати свою позицію всіма законними способами, у тому числі й у судових засіданнях".

Останні новини Чернігівщини

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото)

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото) 13:47

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти.

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси 13:31

Кактус – це не тільки звичний елемент домашнього декору, що розмістилося де-небудь на підвіконні. Багато з цих рослин мають дивовижні властивості, а число їх видів величезна. Також кактуси грають важливу роль в екосистемі тих регіонів, де ростуть.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом 13:25

Це дуже ситна страва. Насичений смак грибів та сиру, поживність кукурудзяної каші, як у традиційного баношу, та принцип приготування, як в італійської лазаньї — шарами. Це експеримент, який точно закінчиться успіхом.

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня 13:21

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 10 по 16 травня 2021 року.