Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:13:30

Колектив редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований наміром засновника призначити на посаду керівника газети сторонню людину

18.06.2012   08:22Агенцiя

Колектив Комунального підприємства "Редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований, на їх думку, "несправедливим і непослідовним наміром" засновника підприємства призначити на посаду керівника газети сторонню людину, яка не має жодних переваг перед нинішнім виконувачем обов'язків редактора Любові Потапенко.

У заяві підкреслюється, що ця стороння людина "ні журналістської освіти (за освітою вчитель математики), ні досвіду роботи на керівних посадах, не володіє державною мовою в обсязі, який вимагає посада редактора друкованого засобу масової інформації."

У заяві трудового коллективу акцентується увага на те, що "За час роботи в газеті (понад три роки) Любов Потапенко зарекомендувала себе як професіонал, порядна, виважена, толерантна людина, яка ставить інтереси підприємства і колективу понад особисті. До того ж, на ниві саме газетної журналістики вона працює понад чверть віку, 20 років є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ), має досвід керівництва і створення газет (у тому числі обласних), двічі визнавалася колегами-журналістами журналістом року, вигравала у міжнародних фондах і реалізовувала проекти, спрямовані на розвиток регіональних ЗМІ, досконало знає мову - має філологічну освіту."

Колектив газети просить внести на сесію районної ради саме кандидатуру Любові Потапенко на посаду редактора КП "Наш край" і попереджає, що "якщо засновник не дослухається до нашої думки, залишаємо за собою право відстоювати свою позицію всіма законними способами, у тому числі й у судових засіданнях".

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини