Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 23:53:00

Побудова громадянського суспільства на Чернігівщині триває

15.12.2017   11:12Агенцiя

На черговому засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації було підсумовано виконання плану заходів з реалізації в області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства у 2017 році та обговорено проект аналогічного плану на наступний рік.

За інформацією директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрія Подорвана, цього року практично все заплановане вдалося виконати. Основні зусилля з розбудови громадянського суспільства були спрямовані на створення сприятливих умов для функціонування та інституційного розвитку громадських організацій, забезпечення їх ефективної участі у формуванні та реалізації державної та регіональної політики, у соціально-економічному розвиткові області.

Громадські організації, які з різних питань зверталися до облдержадміністрації, отримували всебічну підтримку: організаційну, інформаційну, фінансову, запевнив директор Департаменту. Особливо він акцентував на результативності конкурсу громадських проектів, реалізація яких фінансується з обласного бюджету. У 2018 році це фінансування порівняно з нинішнім планується збільшити.

Ще одним вдалим прикладом порозуміння і стартом співпраці між органами влади та громадськими об’єднаннями Андрій Подорван назвав форум «Створення безбар’єрного середовища на Чернігівщині за міжнародними стандартами», проведений ГО «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку “Інтеграція”» за підтримки облдержадміністрації та облради.

Водночас директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА зауважив, що обласна влада при розробці програм та проектів, спрямованих на всебічний розвиток регіону, завжди прислуховується до думки громадськості.

Заступник голови облдержадміністрації, голова Координаційної ради Наталія Романова, у зв’язку з вищесказаним зауважила, що облдержадміністрація із задоволенням передасть можливу частину повноважень громадськості, але тільки разом з відповідальністю за їх здійснення. Вона також закликала усіх небайдужих до соціально-економічного розвитку Чернігівщини активно долучитися до електронного громадського обговорення проектів та програм, що реалізовуватимуться в області найближчим часом. Уся потрібна для цього інформація розміщена у відповідних рубриках на офіційному сайті ОДА.

Взявши до відома інформацію про виконання наміченого у поточному році, Координаційна рада розглянула та прийняла за основу план заходів з розвитку громадянського суспільства на 2018 рік.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини