Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 13:44:00

Чернігівській міській лікарні № 2 – 20 років

16.06.2012   10:19Агенцiя

15 червня з нагоди 20-річчя Чернігівської міської лікарні № 2 у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Вітаючи присутніх з ювілейною датою, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко назвав знаковим те, що напередодні фахового свята медиків 20-річний ювілей відзначає один з наймолодших, але заслужено авторитетних лікувально-профілактичних закладів міста Чернігова.

За словами голови облдержадміністрації, важливою заслугою керівництва закладу та його висококваліфікованих фахівців є функціонування на базі лікарні двох обласних та чотирьох міських спеціалізованих центрів.

Так, з липня 2011 року на базі центру серцево-судинної хірургії Чернігівської міської лікарні № 2 запрацював ще один модернізований осередок надання сучасної медичної допомоги жителям області. Після встановлення унікального обладнання – рентгено-васкулярного ангіографа для коронарних судин, з’явилася можливість проводити оперативні втручання при гострому інфаркті міокарда.

Керівник області відзначив: обласна державна адміністрація, надаючи першочергового значення проблемі поліпшення якості і доступності медичної допомоги в регіоні, веде предметний пошук шляхів її комплексного вирішення. Організація таких спеціалізованих центрів вже тепер надає можливість жителям нашої області отримувати висококваліфіковану медичну допомогу.

“Сьогодні у зв’язку з нагальною потребою реформування системи охорони здоров’я у світлі нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича нового значення набуває роль працівників охорони здоров’я у вирішенні тих складних завдань, що стоять перед нами.

Як зазначив Глава держави, необхідно здійснити реформу галузі охорони здоров’я, внаслідок якої буде створено всі умови для підвищення якості медичних послуг, їх доступності, запроваджені стимули для здорового способу життя населення та умов праці” – наголосив Володимир Хоменко.

Голова облдержадміністрації побажав всім працівникам та ветеранам закладу здоров’я, подальших успіхів і плідної праці на благо Української держави та вручив відзнаки облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

27 березня: Цей день в Україні та в світі

27 березня: Цей день в Україні та в світі 13:41

ДЕНЬ 397 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 397 RUSSIAN AGRESSION

 26 березня: Цей день в Україні та в світі

26 березня: Цей день в Україні та в світі 13:39

ДЕНЬ 396 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 396 RUSSIAN AGRESSION

 25 березня: Цей день в Україні та в світі

25 березня: Цей день в Україні та в світі 13:37

ДЕНЬ 395 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 395 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.