Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 20:32:46

Олександр Соколов: "Рідному Чернігову нову якість життя - це не просто гасло, це потреба всіх чернігівців"

15.06.2012   13:21

14 червня у Чернігові відбулася презентація громадської організації Фонд "Майбутнє Чернігова". Ініціатором створення організації виступив міський голова Олександр Соколов.

Презентація фонду

Презентація фонду "Майбутнє Чернігова"

Своє рішення він пояснив тим, що на сьогодні в Чернігові існує необхідність ще більш активної участі чернігівців у створенні та плануванні майбутнього нашого міста. Спільні справи об'єднують, а отже, єднання громади заради Чернігова, бажання бачити його квітучим, красивим, заможним та комфортним містом - це головна мета фонду "Майбутнє Чернігова".

"На сьогодні існує стратегічний план розвитку Чернігова, генеральний план розвитку, низка комунальних програм, але є такі програми, які можна реалізувати тільки за умови залучення населення, людей, які мають проекти і ідеї, гідні майбутнього і реалізації", - пояснив Олександр Соколов. На його думку потрібно не лише реалізовувати стандартні програми "народжені виконкомом", а вивчати думку чернігівців, шукаючи шляхи до налагодження співпраці та залучаючи до діалогу.
"У мешканців Чернігова, у справжніх патріотів мають бути власні бачення розвитку міста і хотілося б їх об'єднати для того, щоб спільно будувати майбутнє", - переконаний міський голова.

Організатори кажуть, що не залишиться поза увагою фонду "Майбутнє Чернігова" і підростаюче покоління. У чернігівських  школах та вищих навчальних закладах навчається багато талановитої молоді, представники якої мають розробки та наукові праці, стають переможцями конкурсів та змагань. "Хотілось би аби їх зусилля були спрямовані на розвиток нашого рідного міста, тому що вони в першу чергу є майбутнє Чернігова, - сказав Олександр Володимирович. - Я вважаю, що ми - патріоти  нашого міста маємо об'єднатися заради майбутнього і знайти можливість вкласти власні сили, бажання досвід для побудови майбутнього Чернігова. Комфортного, красивого, розумного і перспективного".

Також  своїм баченням діяльності фонду поділився соратник міського голови Олег Шеремет. Він наголосив на тому, що на часі є підвищення активності громадян, вивчення думки та пошук спільних ідей і компромісів.

Ніби по писаному розповів про мету та завдання громадської організації її керівник Микола Торбеєв. З того як він оперував складними термінами щось типу імплементація та акумулювання ( не вистачало тільки чогось типу "синергітизм") відчувалося, що пан Микола має юридичну освіту, а отже, фонд у надійних руках.  "Метою фонду є акумулювання ініціатив, налагодження зв'язку із мешканцями, об'єднання справжніх патріотів рідного міста для створення нової якості життя", - наголосив керівник фонду.

Олександр Соколов і під час презентації "не розколовся" чи піде він на вибори. Хоча і запитання мав пряме, але цього разу на відміну від більш ранніх відповідей на це вже звичне питаннячко, пустився у філософські роздуми.

"Вибори розтягують населення по різних політичних кутах, проходять і ідуть далі. Ви (до журналістів) абсолютно праві, що вони відбуваються перманентно, відволікаючи, створюючи протистояння. Я дуже не хотів би щоб свідомі гарні, красиві люди присвятили себе політичному протистоянню, і відволікалися від тих справ яких сьогодні потребує місто і в майбутньому", - сказав він. І додав: "Громадська організація буде об'єднувати всіх не зважаючи на політичні вподобання, кольори і т.д. головна ідея - патріотизм, направлений на корисне майбутнє нашого міста. Є таке бажання. Чернігів понад усе - це не просто якесь гасло для міського голови, це моя власна потреба як громадянина міста Чернігова, як патріота, це потреба всіх чернігівців".

Тож Чернігів отримав фонд підтримки та створення свого майбутнього. Чернігівці отримали ще одну громадську організацію, до приймальні якої можна звернутися за адресою Чернігів, Кирпоноса, 7. Чи зможе насправді це утворення стати осередком патріотизму та майбутнього покаже час. А поки що з моменту презентації фонд вже отримав першу ідею. Її  озвучив Олександр Ясенчук, створити інтерактивну карту міських негараздів та подій. Люк вкрали, дерево впало, ліфт не працює, ліхтар не горить - все на карту в Інтернет і щоб влада оперативно на це реагувала і вирішувала. Адже починаючи з малого та дрібного, підвищується комфорт та якість життя всіх. А там і до вирішення  глобальних питань дійде. PR
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини