Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 20:39:56

Марина Порошенко: "Чернігівське "Відродження" – реабілітаційний центр європейського рівня"

05.12.2017   08:33Агенцiя

4 грудня, із робочим візитом Чернігівщину відвідала дружина Президента України Марина Порошенко. У програмі візиту – огляд медіатек у школах області, які мають інклюзивні класи, та участь у відкритті гідромасажного блоку в обласному Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження».

Введення в дію сучасного басейну та гідромасажного блоку з 4 ваннами для дітей – одне з поліпшень, здійснених у ході масштабної реконструкції обласного центру «Відродження», розпочатої у жовтні 2016 року.

У рамках проекту реконструкції вже добудовано й проведено внутрішні роботи у 3-поверховому корпусі, де розмістилися, крім переліченого, 5 додаткових приміщень харчоблоку, устатковані новим обладнанням, велика музична зала, кабінети лікувальної фізкультури, тренажерна зала, вестибюль, приміщення для кабінету соціально-побутової реабілітації.

Площа новозбудованих приміщень становить понад 800 квадратних метрів. Із розширенням Центру для обслуговування дітей буде створено 52 робочі місця.

«Це вже є реабілітаційний центр європейського рівня, де є всі умови для того, щоб дитина могла отримати допомогу в повному обсязі у всіх необхідних напрямках, – сказала Марина Порошенко після ознайомлення з роботою Чернігівського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження». – І ми бачимо, що і діти усміхаються, і батьки дуже вдячні – у них з’явилася надія на те, що їхні діти матимуть захищене майбутнє, зможуть соціалізуватися, покращити стан здоров’я і на майбутнє отримати гарну освіту».

«Дивлячись на те, як горять очі у директора Центру і його заступників, я впевнена, що вони на цьому не зупиняться, і Центр продовжить розвиватися», – резюмувала дружина Президента України Марина Порошенко.


Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression