Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 08:46:42

Постійна комісія облради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики провела своє чергове засідання

28.11.2017   09:31Агенцiя

27 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики, яке провів її очільник Дмитро Іванов.

У її роботі взяли участь депутати постійної комісії Наталія Дроненко та Лариса Осадчук, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області Валерій Йовенко, начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту економічного розвитку ОДА Юрій Сухомлин, Президент АГС "Совість" Володимир Демиденко та інші.

Насамперед, депутати розглянули звернення антикорупційної громадської спілки «Совість» шодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області об'єктів державного майна, що входять до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і розташовані на територіях населених пунктів Чернігівської області, лист Громадської ради при Чернігівській ОДА щодо передачі з державної у комунальну власність територіальних громад Чернігівської області енергетичних мереж, розташованих в межах населених пунктів Чернігівської області.

Заслухавши інформацію керівника антикорупційної громадської спілки «Совість», депутати постійної комісії вирішили прийняти її до відома, оскільки дане питання спершу потребує доопрацювання на законодавчому рівні.

Далі очільник комісії поінформував колег про хід виконання рекомендацій постійної комісії від 21 лютого 2017 року «Про стан реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – III фаза» у Чернігівській області за підсумками 2016 року».

Як було наголошено, в області за сприяння органів виконавчої влади та місцевого самоврядування успішно завершується реалізація третьої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Важливим у просуванні сталого розвитку на основі попередніх меморандумів з 2008 року в рамках Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», що фінансувався Європейським Союзом та впроваджувався ПРООН («Проект МРГ»), є підписання у листопаді поточного року обласною державною адміністрацією та обласною радою Меморандуму про продовження і розширення партнерства, започаткованого на цій основі.

За словами голови постійної комісії Дмитра Іванова, залишається відкритим питання запровадження конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Чернігівській області. Він наголосив: оскільки ця тема є актуальною на сьогодні, то комісія вважає за доцільне розробити Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Чернігівській області на 2018-2020 роки та подати її на затвердження обласної ради.

Ця Програма надасть можливість вирішувати проблеми соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів на базовому рівні.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Завершується встановлення прогонових балок на мосту через Снов

Завершується встановлення прогонових балок на мосту через Снов 08:40

Біля міста Сновськ у рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжується капремонт 270-метрового мосту на трасі Р-83.

Станом на 17 січня в Україні зафіксовано 5072 нових випадків COVID-19

Станом на 17 січня в Україні зафіксовано 5072 нових випадків COVID-19 08:29

5 072 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 17 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 407 дітей та 72 медпрацівники.

Призерки боксерських змагань зі спортивного клубу «Берег»

Призерки боксерських змагань зі спортивного клубу «Берег» 08:23

Про Ічнянський спортивний клуб «Берег» знають не тільки в Чернігівській області та Україні, адже не одна вихованка та вихованець цього закладу стали призером міжнародних боксерських змагань. Сьогодні розповімо про деяких з боксерок.

Начальник поліції Чернігівщини відзначив кращий підрозділ за підсумками роботи у 2021 році

Начальник поліції Чернігівщини відзначив кращий підрозділ за підсумками роботи у 2021 році 08:16

Керівник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області дав оцінку роботі всіх підрозділів та вручив поліцейським ключі від сучасних службових автомобілів.

Фахівці Чернігівської ОДА та відповідні служби допомогають громадам ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації

Фахівці Чернігівської ОДА та відповідні служби допомогають громадам ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації 08:08

У другій половини дня п’ятниці 14 січня та в ніч на 15 січня шквальний вітер по області пошкодив лінії електропередач, повністю або частково позривав дахи, повалив десятки дерев у всіх районах Чернігівської області.